Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon korpás a hajam, mit...

Nagyon korpás a hajam, mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Már évek óta nagyon korpás a hajam, miután megmostam rá 2napra már hatalmas darab korpák vannak a hajamban.. próbáltam sok sampont rá pl:head&shoulders de nem segített semmit. A bőrgyógyász azt mondta hogy azért van, mert kamaszodok de nem hiszem hogy ez normális. Írt fel sampont de az sem segített. Mit tudok vele csinálni?
2022. aug. 26. 20:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy lány vagyok.
2022. aug. 26. 20:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Àllj àt szilikonmentes samponra: Alverde dmből 2 hónapig (amig lekopik a szilikon), utána Dr.Organic sampon szintén dmből.

Egyszer samponozz.

Ne balzsamozz.

Próbálj 1-2x/hét hajatmosni.

Hajmosás előtt kend be a fejbőrőd gyógyszertárban kapható ricinusolajjal.

2022. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, én 10 naponta mosok hajat, nagyon jó Kerastase samponnal és hozzá való balzsammal, és akkor is.

A 4. naptól ha sötét felső van rajtam, gyakorlatilag mintha havazna... szerintem ez fejbőr típus függő.

2022. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Detergens Sulfuratum , gyógyszertári sampon

Nem h&s való a hajadra.

A száraz korpa apró szemű

Lehet hogy gomba áll a háttérben


Filléres sampon,de az egyik legjobb!

2022. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!