Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Inkontinens vagyok, de elfogyo...

Inkontinens vagyok, de elfogyott a pelenka, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 2 éve egészségügyi okok miatt éjszakára pelenkát kell hordanom. Viszont elfogyott. Azt hittem, hogy van még itthon egy csomag, de nem volt, ezért nem vettem. Most viszont átkutattam az egész lakást, és egy darab sincs itthon. Kerestem, hogy van-e itthon textilpelenka, vagy valami rongy, ami elég lehet, de semmit nem találtam. Minden éjjel bepisilek (általában 2-szer sokat), tehát nem tudok reménykedni, hogy ma nem történik meg. A boltba már nem tudok lemenni.

A kérdésem az lenne, hogy mit csináljak, mit tegyek az ágyra/magamra? Egy törölköző lesz alattam, de az át fog ázni.


Nagyon köszönöm a segítséget, mert addig nem merek elaludni.

Perverzek és utálkozók kíméljenek, tényleg elég nagy gondban vagyok.

16/L



2022. aug. 27. 21:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen fiatalon nem is hallottam még erről.

De nem tudok jobbat, mint sok sok törölközőt, akár 5-6-ot is tegyél és ha van valami vízhatlan ruha ami elég nagy derekad alá.

2022. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a menstruációhoz használt betéttel próbálkoznék, ha az van otthon, plusz a törölköző alá vízhatlan anyagok, akár egy nagy műanyag szatyor szétvágva és kiterítve, hogy az ágy ne legyen olyan, ha a törölköző átázik.
2022. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nappal nincs semmi gond, csak éjszaka van ez.


Menstruációs betétem van, viszont az csak nagyon keveset bír. Bár tény, hogy jobb, mint a semmi.

2022. aug. 27. 22:00
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is jó megoldás ha esetleg a padlón alszol és raksz magad alá egy plédet meg amit szeretnél és egy betét sem árt.
2022. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan törölköző, amelyikért nem kár, hajtsd össze keskenyebb csíkra. Azt tedd be és rá bugyi.
2022. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megpróbálom túlélni az éjszakát reggeli takarítás nélkül.
2022. aug. 27. 22:10
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Esőkabátot tegyél magad alá, arra több réteg törcsi. Vagy 60l szemeteszsák (a nagy fekete) szètvàgva, rà törcsik.
2022. aug. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 scamdemic ***** válasza:
56%
Aludj a WC-n.
2022. aug. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Gumi lepedőt tegyél és több réteg törölközőt.
2022. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Először is köszönöm a sok választ. Túléltem az éjszakát, átázás nélkül. Ha valaki esetleg hasonló helyzetben van, leírom, hogy mit csináltam.


A bugyimba beraktam két vastag éjszakai betétet, alá pedig egy kisebb törcsit összehajtva, rá a bugyit. Kívül körbetekertem magam egy törölközővel, pelenka formára. Az ágyat leterítettem egy gumilepedővel, ráraktam egy szemeteszsákot, és 4 törölközőt.

2-szer pisiltem az éjszaka, sokat, de ez elég védelem volt, a törölközők megállították.


Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nélkületek szerintem most takaríthatnék.

2022. aug. 28. 10:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!