Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőtt pelenkásként is lehet...

Felnőtt pelenkásként is lehet gyermekem?

Figyelt kérdés

Picit kalandos életem során már kicsinek sem voltam egyszerű esett miután éjszakai balesetek miatt 8 éves koromig pelenkát kellett viselnem! Utána azt hittem ennek a fejezetnek ezennel vége! 2008-ban azonban, amikor 27 éves voltam egy napon mentem haza. Ahol élet tudni kell nincsenek járdák, s az ember másfél sáv széles két irányú forgalom mellett poroszkál haza életveszélyben! A 30-as táblák dísznek! Konkrétan senki se tartja be! November volt! Hideg volt és este! Sokáig dolgoztam és egy nagyívű kanyarba arra eszméltem, hogy nagy sebességgel jön egy autó mögöttem és egy másik előttem! Másodpercek kérdése volt, hogy összerakjam ezek ott találkoznak, ahol én vagyok és halálra gázolnak ha nem ugrok! Ugrottam! Kikötöttem egy jeges vizes árokba! Onnan 15 percnyire laktam! Forró fürdő, meleg tea és minden volt, de úgy felfáztam mint még életembe soha! Kikötöttem az urológián és kaptam gyógyszert is! Úgy tűnt hat! Aztán egy napon arra eszméltem, hogy elvágtam a kezem, folyik a vérem és nem érzem! A pisit, a kakit nem érzem! Visszamentem, hogy valami nem stimmel ezzel a gyógyszerrel! Az orvos kinevetett! Pelenkát írt fel és leálltunk a gyógyszerrel!


Utána a pelenka eleinte egésznap, majd éjszakára maradt! Este többnyire arra ébredtem fel, hogy nagyon mély alvás után tele van! Hogy hogyan lesz így párom azt nem tudtam! Ciki volt és elkezdtem orvosokhoz járni.


Volt röntgen, volt CT, neurológia, urodinamia (itt egy egyetemi professzor elemezte ki a leleteim mintegy 15 orovostanhallgató előtt úgyhogy azt hittem elsüllyedek). Megállapították semmi bajon szervileg és valószínűleg mentális okai vannak az eseteknek!


Közben a gyógyszert az én esetemet követő 6 hónapon belül Európai szinten tiltották be! Kiderült, hogy bár nem járultam hozzá, de nem voltam más, mint egy kísérleti nyuszi!


Ennek már 12 éve és 2 hónapja! Istennek hála azóta már rátaláltam egy csodálatos lányra, aki a mennyasszonyom is! Nagyon szeretjük egymást és szeretnénk babát is. Hogy alkalmasak vagyunk-e erre orvosilag persze kivizsgáltatjuk, de sokat olvasgattam interneten! Sokat arról, hogy vajon a pelenka szükségessége és viselése hatással van-e a nemzőképességre és, hogy baba legyen! Ezt nem tudom! De kíváncsi vagyok arra, hogy valaki tudja-e.


F/39



2021. jan. 10. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
24%
😂😂😂😂 Jesszusom
2021. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
Tudod Kedves #1-es sok valódi pelenkás beteg az ilyen kommentek miatt bújkál, szorong a betegségével! Ugyanis nem érdekelnek a fétises aberálltak, mivel nekem tényleg ez a problémám! Tudod kívánom neked, hogy bármi bajod van (ne legyen) ugyanígy kezeljék! Mondják azt, hogy neked ez nem más csak egy hobbi! - Fentiek alapján értékelhetetlennek minősítem a válaszodat!
2021. jan. 10. 10:22
 3/71 A kérdező kommentje:
Kedves #2-es érdekes humorérzéked lehet, ha neked ez a vicces!
2021. jan. 10. 10:28
 4/71 anonim ***** válasza:
76%

"Sokat arról, hogy vajon a pelenka szükségessége és viselése hatással van-e a nemzőképességre és, hogy baba legyen!"


Ezt komolyan kérdezed egy anonim oldalon, olyan emberektol, akik nem orvosok?


Mégis milyen válaszokra számítasz?

2021. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
53%
Szex ideje alatt leveszed a pelust?
2021. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
60%
A sok valódi beteg az ilyenek miatt bujkálna, mint a kérdező...
2021. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
71%
Ja én is asszem.
2021. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
Kedves #5-ös! Feltételezem és gondolom ilyen problémákkal nemcsak én rendelkezem, hanem mások is! Feltételem, hogy anonimként, miként ezt te tetted tud válaszolni saját tapasztalatok alapján! Ha ehhez hozzájönnek a doki vélemények, akkor az ember kialakul egy kép! Aztán max segítséget kér, hogy mi és hogyan legyen! Legalábbis szerintem ez így van! Persze lehet tévedek!
2021. jan. 10. 10:34
 9/71 anonim ***** válasza:
88%
5os vagyok. Sajnálom, de itt ne számíts normális válaszokra. Nyiss vagy keress egy zárt csoportot, ahol hasonló problémával küzdő emberek vannak.
2021. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:
Kedves #6-os! Egy ideje nappal ritkán kell a pelus, s este is eltér! Ha nyár van és meleg van, hogy szárazon ébredek és minden rendben! Mitöbb! Több száraz nap után azt is megkísérlem, hogy egy-két napig nem veszem fel, hátha nem lesz baj! Ellenben, ahogy hűl az idő és egyre inkább megyünk bele a télbe a probléma annál súlyosabb! Olyankor van, hogy egy nem is elég egy éjszakára, s arra ébredek, hogy tele van és cserélnem kell, mert kifolynék egyébképpen!
2021. jan. 10. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!