Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi az esély hogy trombózis...

Mennyi az esély hogy trombózisom van 23 évesen?

Figyelt kérdés
Szóval nem dohányzom ,nem szedek fogamzásgátlót, nem vagyok túlsúlyos ,egyetlenegy gond van az hogy az a apám tüdőembóliában halt meg és ülő munkát folytatok.egy hete furcsa érzést tapasztaltam mind két vádlimban , olyan érzés mint hogyha nagyon ellene fáradva a lábam. Néha pedig lüktető erzés volt. Ma reggel pedig mindkét combomban izomlazam van. Semmi olyat nem csináltam amitol izomlázam kellene legyen. Ez lehet a trombózis nak a tünete? Amúgy nem vettem észre semmi furcsát a lábamon ezenkívül tehát nincs szemmel látható jel viszont nagyon parázok. Holnap megyek orvoshoz addig gondoltam megkérdem hogy lehetséges e 23 évesn trombózis?

2022. aug. 29. 10:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Pozitiv lett a D-dimmer teszt
2022. aug. 30. 13:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, de akkor kell sürgősen egy ultrahang is, azzal meg lehet állapítani, hogy valóban trombózisod van-e. Önmagában a D-dimer nem epég erre.
2022. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mi mas oke lehet meg a pozitiv d dimmer tesztnek?
2022. aug. 30. 14:47
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok. Pl.: Égés, csonttörés, daganat, embólia, vérrög nélküli alvadási folyamat, műtét, terhesség, fertőzés, trauma. Önmagában a D-dimer nem specifikus mélyvénás trombózisra.
2022. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!