Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pufibb az ujjam és hogy...

Miért pufibb az ujjam és hogy lehet "lefogyasztani"? :D

Figyelt kérdés
Kaptam gyűrűt úgy egy éve, most viszont nyáron alig bírtam felvenni. Nem híztam, mégis valahogy pufibb az ujjam vagy nem is tudom.. felmegy rá, de nehezen jön le és így nem merem hordani, pedig nagyon szeretném.. vizes lenne esetleg? Vagy mi a probléma? Mit tegyek, hogy hordani tudjam? :(

2022. aug. 31. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nyáron eleve kitágulnak az erek és pufibbak a végtagjaink. Például, ha van egy picivel nagyobb cipőd, akiben alapesetben lötyögne a lábad, akkor nyáron tuti pont jó lesz, mert a kitágult erek miatt beledagad.
2022. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az említett gyűrű a főnököd vagy egy munkatársad, hogy ebbe a kategóriába került a kérdés? :D


Nyáron a melegtől tágulnak az erek, ezért dagadt meg egy kicsit az ujjad.

2022. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

B@sszus nem tudom hogy került ide a kérdés, eddig fel se tűnt. Lehet picit késő van már.. 😂


Köszönöm a válaszokat. Akkor ha minden jól megy, később újra rendesen jó lesz rám? 😅

2022. aug. 31. 23:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen :D
2022. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (Egyébként páromtól van, még csak nem is kollégától. Hogy keveredtem ide? :D)
2022. aug. 31. 23:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit :D Kicsit meglepett a dolog. De úgy látom, téged is... :D
2022. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lol, észre se vettem, meg azt se, hogy úgy hivatkoztam a cipőre, hogy “akire”. Tényleg késő van már.


#1

2022. szept. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a mai éjszakán minden tárgy megszemélyesül... :D De a gyűrűk és a cipők bizonyosan.
2022. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!