Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudjam lefogyasztani ezt...

Hogy tudjam lefogyasztani ezt a testet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben nagyon meghíztam(nem egészségügyi probléma, csak evéssel vigasztalódtam), tanácsot szeretnék kérni, hogy hogy tudjak fogyni. Nagyon nem érzem így jól magam, már semmi nem jön fel rám.

Mit csináljak, hogy viszonylag gyorsan lefogyjak? Most 66 kg vagyok, 163 cm, a célsúly 50-55 kg lenne. Szerintetek mennyi idő még ezt leadom? Bármi tanácsot szívesen olvasok. :)


Csatolok pár képet a mostani formámról:

[link]

[link]

[link]

[link]



#fogyás #hogytudjakfogyni
2021. júl. 2. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Kb. fél év. Heti 0,5kg-al számolj. Próbáld ki a kaloriabazis.hu-t.
2021. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Hát szerintem a gyors fogyás akkor jönne be ha kb nem ennél semmit, de ezt nem nagyon ajánlom...

Most leírom amit én tudok aztán max kijavítanak:

Étkezés: sokszor keveset (napi 5 étkezés kb), próbálj meg kevésbé zsíros kaját enni és szénhidrát is legyen inkább ami lassan szívódik fel (ajánlott a tojás, zöldségek, pulyka és csirke hús, zabfélék)


Mozgás: cardio (futás, úszás, bicikli) napi 1-2 óra és izom területeket megcélzó edzések (youtubeon van egy rakat)


Ha pesti vagy ajánlom esetleg a város ligetet mint edzőhelyet, van futópálya és Street workout felszerelés is


Sok sikert!

2021. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit javítasz a tartásodon, akkor már azzal látszatra 10 kilót "leadhatnál". Ne görnyedj ennyire, húzd ki magad meg húzd be a hasad (de ne vidd túlzásba).
2021. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

Ketteske sem normális, fossá terhelné az emősztőrendszeredet. :)

Dagiknak futást SOHA nem javaslunk, mert szétroncsolja az izületeket, meg a színek sem tesz jót.

2021. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Kettes:

Na igen, ne hallgassunk senkire, de akkor tanácsoljatok Ti is

Én csak felvázoltam pár opciót, aztán amelyik szimpatikusabb mozgás, akkor azt csinálja

Tudom én hogy a futás nem egészséges hosszútávon, de nem is betonon lapos talpú cipőben kell futni úgy hogy megszakad

Lehet azt is ésszel csinálni

Ha nem bírja akkor menjen el napi többször egy minimum félórás sétára

2021. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
4-es a kalóriában nem kell hinni, ő azért hisz benned. Vicces, mikor ilyen fogalmatlan hozzászólók idiótáznak le másokat.
2021. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
87%
Szerintem keress fel egy fitnesz termet, és egy személyi edzőt, lenyomsz vele egy hónapot, vagy kettőt, és ha már mennek a gyakorlatok, később önállóan is tudod csinálni. Rengeteg a lehetőség arra, hogy elérj egy számodra megfelelő testalkatot, és még fizikailag is megerősödsz. Ha nincs kellő motiváció, az egyéni kezdeményezések, mint a futás, a fogyókúrás étrend, idővel elhalnak.
2021. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
A táncot és az aerobik edzésformákat, valamint kardió edzést óvatosan - fokozatosan - ajánlom a fogyókúrához. Sok zöldséget és gyümölcsöt egyél inkább, és minimális adag főtt ételt. Azt szokták mondani, körülbelül a felét a korábbi adagoknak. És sikeres lesz a fogyás kb. másfél hónap kell ahhoz, hogy beinduljon láthatóan.
2021. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Hagyd el a viszonylag új rossz szokásodat.Ennyi elég.
2021. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

4-es: Daginak lehet, hogy nem ajánlott a futás, de a képek alapján ő messze van a dagitól.

Az evéssel kompenzálás ellen jó lehet a friss levegőn bármilyen mozgás, akár kerti munka (meleg van és szúnyogok, úgyhogy most nehéz), biciklizés, séta és kocogás, szabadtéri konditerem, vízben (strand, tó, Balaton) úszás és vizitorna, jó pörgős zenére végzett benti torna, néha jógával kiegészítve, és az étkezés mennyiségének fokozatos csökkentése, sok zöldség, sok víz.

2021. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!