Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok éhes?

Miért nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés

Már több éve, hogy nem eszek normálisan, nem érzem, hogy éhes lennék, emiatt pedig sokszor csak feleszmélek, hogy már pl. vacsora elmúlt, én pedig még nem ettem semmit.

Gyakran van hányingerem az ételek illatától, és az sem segít, hogy otthon ilyenkor rámparancsolnak, hogy egyek, de tudom, hogy csak nekem akarnak jót.

16 éves vagyok, és tudom hogy 10 év, talán ennyi sem kell, de meg lesz az eredménye ennek a helytelen táplálkozásomnak, és nem pozitív értelemben.

Kérlek segítsetek, mit csináljak?


2022. szept. 2. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vagy éhes, mert megszokja a szervezeted, hogy kevésszer eszel, gondolom iszol cukros üdítőket, gyümölcslevet, ezt-azt nassolsz. Kezdj el tudatosan odafigyelni, hogy legalább 3x egyél naponta, meg fog jönni az étvágyad, ha elkezdesz normálisan enni.
2022. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van ilyen, sajnos neked az evési szokásaidat úgy kell kialakítani, mint egy napi rutint. Pl fogmosás, takarítás.

Amikor eljön az ideje, meg kell tenni

2022. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!