Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha késő este...

Mit csináljak ha késő este szoktam éhes lenni és a barátomnál vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig elmegyek a barátomhoz és késő este szoktam éhes lenni.Nem akarok a szüleinek szólni hogy csináljanak már nekem kaját mert éhes vagyok mert az milyen már.Este halál éhesen fekszek le és ezáltal nem bírok elaludni. Valaki tudna valami ötletet adni pl hogy ne legyek éhes vagy hogy kérjem meg őket hogy csinaljanak kaját?

#barát #szülő #este #éhes #Estei éhesség #Éhes vagyok este
2020. aug. 11. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Egyél, mielőtt mész. Én ne csak egy fél banánt.
2020. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha van barátod, akkor tudsz magadnak kaját csinálni. Eszem megáll, fenekedet ne töröljék ki?
2020. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy, hogy te magadnak nem tudsz kaját csinálni? Vagy a barátod szülei leláncolják előled a hűtőt?
2020. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Vigyél valami ropogtatni valót, vannak előre csomagolt grissinik, kekszfélék, vagy csomagolj te egy szendvicset. Ha elég akkor egy alma egészségesebb, esetleg magvak.
2020. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Dugni már tud, szendvicset csinálni meg nem...
2020. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem szólsz a baratodnak hogy éhes vagy ? Vagy ha nem akarod felébreszteni, mielőtt elmentek aludni, csinálsz valami kaját és beviszed a szobába.
2020. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Vigyél magadnak kaját...?
2020. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Hát egyáltalán nem biztos, hogy a barátja anyja jó néven veszi, ha egy "idegen" tesz-vesz a konyhájában. Vagy menjetek ki a barátoddal együtt a konyhába, és együtt készítsetek valami ennivalót vagy csomagolj magadnak (bár az is elég fura...) Ha vagy olyan viszonyba az anyjával, kérdez meg, hogy este készíthetnél-e magadnak / magatoknak valamit - és patikatisztán hagyj mindent magad után, valamint mindent oda tegyél vissza, ahonnan elvetted!
2020. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Testvèrével beszélj erről.
2020. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani?
2021. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!