Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy vegyek be egy hatalmas...

Hogy vegyek be egy hatalmas és nagyon rossz ízű gyógyszert?

Figyelt kérdés

Nem is nagyon gyógyszer inkább étrend-kiegészítő. A proenzi intensive-ről van szó. Egy kis dobozzal már majdnem sikerült bevennem, de hatalmas, és olyan rossz íze van, hogy egyszer majdnem rókáztam tőle.


Próbáltam kicsire vágni, de úgy érzem az ízét befogott orral is. Próbáltam összenyomni porrá is és kicsi vízben feloldani és lehúzni, de nem oldódott rendesen, meg sok vízben is elkeverni, fokozatosan meginni, de másfél literben is érezni. Egyben nem tudom lenyelni, a kisebb gyógyszereket is nagyon nehéz bevennem. Valami tipp?



2022. szept. 2. 23:16
 1/7 anonim válasza:
100%
Esetleg törd ketté, hogy le tudd nyelni és tedd bele a feleket egy-egy kanál lekvárba vagy mézbe, hátha az elnyomja az ízét.
2022. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pillér2 ***** válasza:
0%
Csinálj belőle bombát, tekerd kevés papírzsepibe.
2022. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy összerágok egy kis kenyeret majd azzal együtt gyorsan lenyelem.
2022. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem csak rossz az íze, nagyon erős is, de majd megpróbálom. Köszi a válaszokat!
2022. szept. 3. 00:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni lenyelést könnyítő gélt.
2022. szept. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én étellel nyelem le, amikor már összerágtam a falatot és ösztönből lökném hátra a nyeléshez, akkor mélyen beteszem rá a tablettát és nyelem együtt. Másik módszerem, de az csak nagy vagy több szemnél működik, rossz íznél kockázatos, hogy iszok és mintha ugyanúgy a folyadékot kortyolnám tovább, megpróbálok vele beküldeni 5-6 kapszulát is, a lényeg, hogy menjenek a folyadékkal jó hátra anélkül, hogy hozzáérnének a torkomhoz.
2022. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kajával még nem próbáltam, de majd összevágom picire és holnap ebédnél úgy veszem be :D
2022. szept. 4. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!