Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hereviszér vagy csak gyulladás?

Hereviszér vagy csak gyulladás?

Figyelt kérdés

Hónapok óta fájdogál a herém (nem kaptam időpontot mielőtt írnátok...)

Meg is volt dagadva egyszer pár napig... Ez lehet visszér? Vagy mellékhere gyulladás?


2022. szept. 8. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak az egyik. Bal.
2022. szept. 8. 20:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre csak egy urológus tud érdemben válaszolni a vizsgálat után. Hónapok alatt azért bejutottál volna.
2022. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor irány a magándoki
2022. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 bocsi te jobban tudod XD
2022. szept. 8. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Nyár elején muszáj volt felkeresnem egy urológust. A rendelőintézetben egy hónapra lett volna időpont. Viszont addig nem szerettem volna várni, így elmentem egy magánklinikára. Ott egy héten belül volt időpont. Az urológus javasolta, hogy keressem fel a bőrgyógyászatot is. Oda igaz, hogy csak 5 hónappal későbbre, de kaptam időpontot. Itt is magánba mentem. 5 hónap helyett másfél hét alatt bejutottam. Egy ideig úgy tűnt, hogy rendbe jött a dolog, de egyszer csak más panaszaim lettek. Újra urológia, újra egy hónapra időpont, vissza a magán. Ott is csak két hét múlva lett volna, ezért felhívtam a klinikát, beszélhetnék-e az orvossal. Annyit tudtak segíteni, hogy jelzik az orvosnak, hogy kerestem, de nem ígértek semmit. Az orvosra hárították a döntést, hogy megkeres-e a megadott elérhetőségen. Felhívott, elbeszélgettünk. Mondta, hogy itt nem tud fogadni, mert tele, van az előjegyzés, de másnap benn lesz a fekvőbeteg osztályon, menjek oda és akkor megvizsgál. Én egy nem túl nagy városban élek, ahol egy kórház és két magánklinika van. Mégis sikerült bejutnom mindenhová néhány héten belül. Szóval nehezen hiszem el, hogy hónapok alatt még időpontot se kaptál. Lehet lepontozni.
2022. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki elolvasta kérem rövidítse le nekem 2 mondatra, köszönöm.
2022. szept. 8. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: vegyél vissza a nagy arcodból, ne legyél gyáva nyúl és menj orvoshoz.
2022. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért vegyek vissza? Lesz valami következménye? Bekapod a fájós herém esetleg?
2022. szept. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!