Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvos ítéli meg, hogy...

Milyen orvos ítéli meg, hogy jogosult vagyok-e TB alapon mellplasztikára?

Figyelt kérdés
Nem mellkisebbítésről vagy rekonstrukciós műtétről lenne szó, csak testképproblémákról. Tudom, hogy az ilyen eseteket legfeljebb akkor veszik komolyan, ha valakinél mellfejlődési rendellenességet diagnosztizáltak. Ami azt illeti, a sajátomról nem tudom megmondani, hogy tubuláris-e vagy szimplán esztétikátlan, de gyanítom, valakinek a szakvéleményére ehhez mindenképpen szükség lenne. Nőgyógyászra gondoltam, de nem szeretnék fölösleges köröket tenni, szóval ha valaki pontosabban tudja, hogy ilyenkor mi a teendő, megköszönöm a segítségét. (Pszichiáterhez egyébként már nagyon régóta járok, többféle mentális zavarral vagyok diagnosztizálva, szóval szerintem annak a bizonyitása, hogy a pszichémre romboló hatással van, hogy úgy nézek ki, ahogyan, a kisebbik kihívás lenne.)

2022. szept. 11. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagy jogosult! TB alapon csak akkor csinálnák meg, ha orvosi indok lenne.

Az, hogy nem tetszik nem az, a nők 99,9%-a nincs megelégedve a mellével, ez orvosilag a na és kérdése, barátkozz meg vele, vagy fizesd ki a műtétet.

2022. szept. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
1 te ezt honnan gondolod?
2022. szept. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es Onnan, hogy leírta, hogy nem tetszik a melle. Ezt TB alapon nem tudja megcsináltatni!
2022. szept. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
de ha nagyon ronda, akkor lehet ilyen szerintem
2022. szept. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha muszáj, akkor kifizetem, de az egy tény, hogy ha rendellenesnek ítélik meg, akkor támogatják, ennek már utánaolvastam párszor. 10-ből átlagosan 8-9 ember találja rondának, szóval kétlem, hogy az a kategória lennék, mint a nők 99,9%-a.
2022. szept. 11. 01:53
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Ha szerinted 10-ből 8-9 találja rondának, akkor mi a kérdés?

Szerintem 10-ből 8-9 nem találja szépnek, de ettől függetlenül elfogadja, az övé, semmiféle problémát nem jelent.

2022. szept. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam, hogy 10-ből 8-9 nő nem találja szépnek a sajátját, hanem arra, hogy konkrétan az enyémet találják csúnyának ennyien,

és igen, elég sokan látták ahhoz, hogy ezt ki tudjam jelenteni.

2022. szept. 11. 02:19
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy mindegy is, azon a kérdésen már túl vagyok, hogy vajon én magyarázom-e be magamnak, hogy rossz a helyzet. Szerintem mindenki, aki őszinte magához, belátja, hogy van az a szint, amit már nem lehet elintézni annyival, hogy "fogadd el magad, másnak is megy". Még ha csak esztétikai szempontokról van is szó.
2022. szept. 11. 02:35
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es Ehhez mekkora merítésben kell parasztokkal találkozni?

Minden pasi, aki közelségbe került a melleimmel imádta őket, pedig nagy a bimbó udvarom, és sosem volt kerek, már lóg is, mert elmúltam 16.

2022. szept. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Százas nagyságrendű merítéssel. De ne értsd félre, nem szexeltem ennyivel, csak őszinte vélemények érdekeltek egy időben. Olyanoktól, akik meg tudták ítélni objektíven, nem olyanoktól, akik már odáig voltak értem és/vagy nagyon kanosak voltak. Persze lehet mondani, hogy majd ha megtapasztalom, milyen, amikor valaki örömmel játszadozik velük (az előbb említett okok valamelyikéből kifolyólag), akkor el tudom fogadni idővel, csak eddig ez sem vált be, úgyhogy feltételezni merem, hogy bizonyos szintminimum szükséges hozzá. Végső soron az önértékelés azon múlik, hogy te mit gondolsz magadról.
2022. szept. 11. 02:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!