Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon lesz itt még az ősszel-t...

Vajon lesz itt még az ősszel-télen oltáscirkusz megint?

Figyelt kérdés

csak mert műtétre készülök, nem vagyok beoltva, és nagyon király lenne, ha kb naponta mehetnék teszteltetni ...

mi várható szerintetek?


na meg ez az egész védettségi kártya körüli felhajtás is eléggé elült. az még vissza fog kerülni valaha?



2022. szept. 12. 10:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudom, mi az az "oltáscirkusz". A korlátozások a hullámok esetén nem elsősorban az oltásról szóltak.


De amúgy miért kell neked műtét most, ha eddig nem volt szükséged oltásra? Gondolom, a Te szervezeted mindent legyőz... Persze lehet, hogy csak valami esztétikai beavatkozás, de ne hagyd magad, hogy ha korábban az oltásnál tartottad magad az elveidhez, akkor most a sebészmaffia behúzzon a csőbe!

2022. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen van rá esély.
2022. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
21%
Reméljük, nem adódnak olyan körülmények, hogy újra szükség legyen rá. Ha viszont igen, akkor teszteljél csak szépen. A saját életeddel azt kezdesz, amit akarsz, másokéval viszont nem. Egy kórház járványterjedési szempontból rémálom, és ráadásul tele van olyan emberekkel, akikre fokozott veszélyt jelent a COVID-vírus (vagy legalábbis a korábbi években elterjedt variánsok).
2022. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
24%
Hát készülj rá, hogy lassan elköszönhetsz a koronavírustól
2022. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
36%
Én is műtétre készültem, nem vagyok oltott. Műtét előtt negatív PCR kellett, volt. Ahogy az összes többi betegnek is. Az eü.dolgozók fele viszont épp otthon feküdt coviddal. A második fele még dolgozott, mert még nyilván nem tudta, hogy fertőzött. Szóval műtét után a kórházból már finom, friss coviddal távoztam. Kinyalhattak a s@ggüket az oltásaikkal, simán megfertőztek. Nekem valahogy nem sikerült oltás nélkül belehalni a rettegett kórba, tök jól viseltem. Volt 2 kellemetlenebb napom és ennyi.
2022. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
42%

"Egy kórház járványterjedési szempontból rémálom, és ráadásul tele van olyan emberekkel, akikre fokozott veszélyt jelent a COVID-vírus (vagy legalábbis a korábbi években elterjedt variánsok)."


Szerintem a legkisebb baj, ami bárkit egy kórházban érhet, az a covid...

2022. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
35%
Most a majomhimlő a szezon, nem a covid.
2022. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a legkisebb baj, ami bárkit egy kórházban érhet, az a covid..."

Gyenge szervezetű embereknek nem csak egy kis felső légúti kellemetlenség.

2022. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

4

tudsz valamit ?

2022. szept. 12. 14:51
 10/38 A kérdező kommentje:

5

pedig az EMMI-nek van egy hivatalos közleménye, amely szerint egyetlen kórház se kötelezheti a beteget tesztelésre és oltásra sem. ehhez képest a gyakorlatban ...

2022. szept. 12. 14:51
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!