Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covidos vagyok, most vagyok a...

Covidos vagyok, most vagyok a 3. napon. Háziorvos írt fel Savulin antibiotikumot. Kinek mi a véleménye róla? Jelenleg hőemelkedés, kis hasmenés van?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Be ne szedd, még a végén meggyógyulsz!


De most komolyan, ha itt szavaztatod meg, minek mentél egyáltalán orvoshoz?

2022. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
0%
Szedd be aztán majd meglátod! Vagy olvasd el a gyógyszer dobozában található cetlit, ha van olyan. A lényeg az, hogy nem kell túladagolni és csak annyiszor vedd be, amennyit 1 napra fölírt.
2022. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mentem, felhívtam…


Mivel egyáltalán nem ismerem ezt a gyógyszer azt gondoltam vannak itt olyanok akik már esetleg szedték és tudnak hasznos tanácsos adni.

2022. szept. 12. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ja, hát ha TE nem ismered, akkor érthető, hisz az a fontods, hogy TE ismerd. Mondhattad volna a dokinak a telefonba, hogy miket ismersz, nehogy már itt összevissza felírjon valamit a saját eszétől. Legközelebb sorold fel neki, mikből válogathat.
2022. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
TE egy igazi kötekedő vadb@rom lehetsz…
2022. szept. 12. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért írta fel, hogy megelőzze vele a szövődményeket, szedd csak be nyugodtan.
2022. szept. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!