Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért viszkethet folyton az...

Miért viszkethet folyton az orrom belül?

Figyelt kérdés

Egészen az orrom hegyénél, de belül viszket minden egyes nap már vagy egy hónapja, ha nem több. Különösebb következménye nincs azon kívül, hogy piszok idegesítő, hisz' még megvakarni sem tudom normálisan (zsepit fogva szoktam dörgölni, de hát azért emberek előtt ez sem túl mutatós látvány).

Mitől lehet?

Valahol allergiával kapcsolatban olvastam hasonlót, de viszont ott több tünetet írtak, amik rám nem jellemzőek.



2022. szept. 13. 23:13
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Pont mostanában mentem keresztűl hasonlón. Az orrszőröd lesz az valószínűleg. Van, hogy néha egy-egy szál túl hosszúra nő meg és az tudja irritálni belülről az orrot. Nézd meg tükörbe vagy kérd meg, hogy nézze meg valaki, aztán szedd ki csipesszel.
2022. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet allergia is,de sokszor tényleg a hosszú szőr irritálja az orrot és az orrhegynél mindig hosszabb egy picivel, valószínűleg azért viszket ott. Azért szoktam én is azokból a szőrszálakból levágni egy picit, mert egy idő után túl hosszúak és zavaróak.
2022. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!