Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van most a levegőben, hogy...

Mi van most a levegőben, hogy annyian megfáznak? Terjed mostanság valami vírus?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ősz van, ennyi.
2010. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hideg van a levegőben.
2010. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A helyes kérdés inkább: mi nincs az emberekben, ami miatt megfáznak? Immunrendszer. Ez ugye a következménye, hogy a kis karcolásokra nyomjuk magunkba a gyógyszert, és a fertőtlenítő szappan is életbevágó, meert nehogy már piszkos legyen a kezünk. Csak ugye aztán az immunrendszer hozzászokik a semmitevéshez, egy kis ősz, és már fetreng is a gazdi a betegségben, mert 0 az immunrendszere.
2010. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ígyvan nem szabad annyi antibakteriális cuccot használni. mert többet árt mint használ néha.

Hallottam olyat is h az anyuka tömte a lányát C-vitaminnal. Mi lett az eredmény a nagy megelőzésből? csúcs influenza:D


Mondjuk a tömegközlekedés is 1 nagy fertő a retkes öregektől. Megtehetnék h adjanak magukra mert némeik nagy bundába jár azt mégis krákog.

18/F

2010. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A megfázást nem a hideg okozza, hanem vírus.
2010. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a levego az, ami kivaltja, talan az emberek

immunrendszere gyengebb,

s ily modon konyebben elkapjak a virust.

2010. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk még hozzá tenném azt is, hogy a hideg ellenére van olyan aki még elég nyáriasan öltözködik...
2010. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok a tápos.
2010. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!