Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit érdemes venni ehhez a...

Mit érdemes venni ehhez a vercukormerohoz ha 20 ezer forintos csomagot akarok? Csak a vercukormeressel kapcsolatos termékekre gondolok az ami fogyoeszkoz. (Még sose mértem vércukrot egyik ezért vagyok ilyen tájékozatlan)

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 1. 05:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesztcsíkot
2022. okt. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És a lándzsra azt nem fogyóeszköz?
2022. okt. 1. 06:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt is, de az kb filléres tétel, azt bárhol megkapod. Tesztcsíkból annyi kell, ahány mérést csinálsz egy nap és drága.
2022. okt. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És egy lándzsra kb hány tesztcsik jut?
2022. okt. 1. 06:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Hivatalosan 1 lándzsa 1 mérés.

Én ilyen szettet vettem elsőre, így az ember ki tudja próbálni és látja, hogy mik a fogyóeszközök:

[link]

2022. okt. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Mi a különbség a két vércukormérő között? Argon hasonlóak és mind a két esetben az van ami miatt a kérdés van hogy 20000 Ft felett ingyenes a posta. Ezért van az hogy inkább a postaköltség helyett arra költenék ami amúgy is kell majd a későbbiekben.
2022. okt. 1. 07:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy az is szett, amit kinéztél. Másik fajta tesztcsíkot esznek, ez a különbség. A tesztcsíkok ára eltérő lehet. Amit linkeltem, ott 14500 felett ingyenes a szállítás. Tesztcsíkokkal nem tudsz mellélőni, de nem muszáj úgy venni, hogy egyszerre fogyjon el a tesztcsík és a lándzsa, ugyanis azt te magadnak fogod kitapasztalni, hogy egy lándzsa hány alkalomra kényelmes. Ezt is nézd meg: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__490140..
2022. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi Értem tehát kb tizszer használatos a lándzsa és utána már a tű kopása miatt nem jó...

akkor tudajdonképpen azt nézzem meg hogy melyikhez drágább a tesztcsík. Esetleg ha bonyolítani akarom akkor 10 teszt csíkonként egy lándzsának az árát is belekalkulálva.


Jól hangzik hogy csak 15000 Ft a posta de ha a másik fajlagos ára mégis olcsóbb akkor az megéri mert arra számítok hogy később ez is drágább lesz mint minden más.

Vagyis ha 5000 Ft-al többért veszek hosszútávon még nyerek is rajta.



Meg azt lehet tudni hogy az általad linkelt vércukormérő jobb minőségű mint amit én mutattam?

2022. okt. 1. 07:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Amit mutattam, ahhoz a hozzám legközelebb eső patikában is kapható minden, mert ott vettem, nekem ez szempont volt. Ha hirtelen kell utánpótlás valamiből, akkor jobb, ha helyben is kapok.
2022. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek a vércukormérők meddig szoktak jók lenni? Az is egy kérdés hogy milyen gyakran kell újra vásárolni magát a műszert...
2022. okt. 1. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!