Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A vércukormérőben minden...

A vércukormérőben minden szúrás után cserélni kell a lándzsát?

Figyelt kérdés
A gyógyszertárban azt mondták, hogy nem kell minden szúrás után cserélni ( kb 10szer is lehet), viszont az útmutatóban azt írja, hogy egyszer használatos. Azt hittem csak a tesztcsík egyszeri.Segítenétek, hogy van ez? Egyszer vagy hányszor? Köszönöm előre is!

2013. okt. 3. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak te használod, akkor még bőven 10 felett lehet cserélni. Én csak akkor szoktam, ha már nem szúr rendesen, meg fáj a szúrás (mármint nem csak a nagynyomás "fájdalom" van)
2013. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. okt. 3. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 20-as pakk kb. 1 évig jó :)) (A TB nem támogatja a lándzsát :()
2013. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na hát akkor majd ha elkopott a tű, lecserélem! :D A tesztcsík így is olyan drága! :( bár remélhetőleg csak terhességem alatt lesz rá szükségem...
2013. okt. 3. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Inzulinos vagy? Milyen vércukormérőd van?
2013. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Életmód kérdése.. Cukor, búza, tejevőknél elég gyakori, hogy egész életükben szükséges. Másoknál gyakorlatilag nem fordul elő diab (hús, zöldségevőknél !!)
2013. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mai kérdés, de reagálok. Sajnos nem csak ennyi, utolsó. Nagyjából 10 éve álltam át a tejmentes életmódra, fehérlisztes termékeket nem eszem mióta az eszemet tudom. Cukor… amiben van, abban ettem, de azzal könnyű volt, mert nem vagyok édesszájú. Rendszeresen sportolok, aztán terhesség alatt tudod mi történt? Cukros lettem. Sajnos ha a genetikában ott van, a terhesség kihozza. A jó hír viszont, hogy a szülés után visszaáll a szervezet.
2023. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!