Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér erősebb vérzés?

Aranyér erősebb vérzés?

Figyelt kérdés

Sajnos aranyerem van. 3 napja amikor mentem nagyvécézni,eléggé elkezdett vérezni így inkább visszatartottam és gondoltam 1-2 nap múlva újra próbálom.

Most már ez a 3.nap hogy nem voltam,sajnos így a székletem is kemény és most amikor mentem volna a vévére és nyomtam,magyon elkezdett vérezni így inkább visszatartottam.

De már nagyon kell mennem...

Mit tegyek? Lehet valami baj ha nagyon elkezd vérzik az aranyér és a kemény széklet nagyon fel fogja sérteni? Muszáj most már mennem....nem

bírom tovább tartani..



2022. okt. 8. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne tartsd vissza, mert nem lesz tőle szepszised, csak ürítési fájdalmaid, de most egy ideig inkább ne egyél kemény sajtot, vagy olyat, ami keményíti a székletet (csoki, kakaó, kávé). Keresd ki a weboldalak ajánlásait, de számíts rá, hogy egy-két napig még véres lesz az a klotyópapír. Ha egy hétnél tovább tartana, keresd meg először a háziorvosodat, ne szaladgálj rögtön végbél-tükröztetni, sem az onkológusokhoz. Majd a dokid megmondja, mit a következő lépés.
2022. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!