Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez aranyér lehet?

Ez aranyér lehet?

Figyelt kérdés
Már évek óta előfordul, hogy vékony vércsík jelenik meg a papíron, és nagy ritkán nehézkes, fájdalmas a dolog. Viszont most az utóbbi napokban a dolog közben éles fájdalmaim voltak, és egész nap kellemetlen volt ülni, néha még sétálni is (ülő munkám van). Most reggel viszont nem fájt, de amikor felálltam egy kis vércsepp került a padlóra, a wc-ben pedig végig volt világos piros vércsík. Nagyon megijedtem, persze régóta vannak aranyeres tüneteim, de ilyen még nem volt. Ráadásul most orvoshoz sem mennék szívesen. 27/F

2020. ápr. 10. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az lehet, de ha sokáig olyan érzésed van mintha beledofnenek egy kést az anuszodba (olyan éles fájdalom), akkor lehet komolyabb, anusz repedés is. Proktologushoz mennék a helyedben. Reparont próbáltad már?

A sok ülés amúgy nagyon megterhelő az alsó reszeidnek. Iktass be több egészségügyi sétát.

Jobbulást.

2020. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából még nem próbáltam semmit, sosem volt túl kényelmetlen eddig. Éles fájdalom csak ürítés közben van, amúgy tompa, inkább olyan kellemetlen. Ülés közben már nem tudok hogy mozogni, hogy jó legyen. Valóban egész nap ülök, heti pár perc sétánál többet nem mozgok egy ideje. Köszi!
2020. ápr. 10. 14:12
 3/3 anonim válasza:
Proktológus biztosan tud gyógyírt a problémádra, ne félj elmenni abszolút nem olyan kellemetlen az egész mint amilyennek tűnik.
2020. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!