Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon jó étvágyam volt. És...

Nagyon jó étvágyam volt. És el akartam kezdeni kicsit fogyókúrázni. De 4 nap után már nem éreztem az éhséget. És nem is ettem semmit 4hétig aztán hányingerem kezdett lenni ami 20perc elmúlt. Sokat fogytam elkezdtem enni de savamlett mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem érzem azt hogy lenne étvágyam.


De eszek erőltetem de már nem tudom mit csináljak volt hogy amit meg ettem az vissza ki is jött.


Sajnálom nem tudom hogy hozzam magam helyre orvoshoz nem akarok menni 16vagyok


2022. okt. 9. 02:50
 1/3 A kérdező kommentje:

A szüleim úgy tudják eszek csak keveset. Nem tudnak róla hogy 4hete nem eszek. Apukám éjszakás nappal egész nap alszik anya meg hajnali 5kor kel és megy dolgozni. Ha Anya délutános akkor hamar meg főz délelőtt.


De ha anya 5kór kell akkor én főzök mire apa haza jön egyen és úgy tudja már ettem.

2022. okt. 9. 02:55
 2/3 A kérdező kommentje:
De már 1 hete elkezdtem enni és rosszul vagyok vagy vissza jön az étel vagy savamlessz.
2022. okt. 9. 02:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon veszélyes mert növésben lévő szervezetet sokként éri az éheztetés. Az hogy nem kap táplálékot a test hosszútávú egészségügyi problémákhoz vezethet. Pl menzesz kimaradás, pszichés rendellenesség, stb.

Erről ne hazudj szüleidnek, orvoshoz kell menned! Lehet hormonzavartól vashiányon át bélgyulladás is!!!

Mindenképpen orvos! Ez a probléma már nagyobb nálad, szakmai segítség nélkül megoldhatatlan! Ja de, majd valahol összeesel és kórház… Már ha észrevesznek és nem késő…

2022. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!