Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki értékelné az elmúlt...

Valaki értékelné az elmúlt 2-3napi étkezésem? Kalória szempontból és hogy mennyire normális. -koplalásból "gyógyulok"- L/19

Figyelt kérdés

szombaton ettem zöldséglevet, párolt csirkemellet 10-15-20deka lehetett (nem mértem le), tescos natur saláta 2-3marokkal (31kcal/100gramm) és msot így visszagondolva nem tudom mit ettem még aznap :D talán rio mare tonhalat sóslében.. de 1körte és 1alma biztosan megvolt


vasárnap:

-2db natur abonett vékonyan rio mare tonhalkrémmel, paraidcsommal és paprikával

-10 és 20deka között párolt csirkemell tescos natur salátával (31kcal/100gramm kb 2marokkal ettem)

-abonett snack (76kcal)

-alma, körte


hétfő: (ezen a napon egész nap kinti munkát végeztem 10-30kilós ládákat cipeltem, mászkáltam)

-250gramm zsírszegény túró (97kcal/100gramm) 1 nagy őszibarackkal

-1db normáls házi bogácsa

-1körte, 1alma

-abonett snack (76kcal)

-1 körte, 1 alma


tegnap:

- 1db norbi update kakaóscsiga

- norbi update bolognai spagetti (össz.:348kcal)

- 2natur abonett (16kcal/db) fél paradicsom, fél paprika, vékonyan megkenve rio mare tonhalkrémmel


ma:

-2db főttojás, nem tudom mennyi mert én vágtam de kb 1 szelet csökkentett szénhidráttartalmú cipó (tescos), fél paradicsom, fél paprika, 4 karika cukkini


azért eszek minden nap gyümölcsöt mert így nem kezdek el zabálni mindenféle csokikat meg ilyesmit és mert kertes házban lakunk és teli van gyümölccsel-zöldséggel az udvar, kert:)

+mindennap 1-2-3kálcium pezsgőtablettás víz


még: nagyjából 1hete nem vettem be hashajtót, előtte 30-50szemeket is bevettem már 1éve lassan hogy rászoktam és most próbálok leszokni. orvoshoz nem akarok menni mert próbálom magamnak megoldani és a szüleimmel se jó a kapcsolatom annyira hogy elmondjam és nem is szeretném.

régebben is 2-3-4 naponta volt csak nagywczésem (akkor túlsúlyos voltam és sokat mindenfélét ettem) de amióta nem vettem de hashajtót csak nagyon kicsi volt 1x.. valami tanácsot tudnátok adni hogy mit egyek vagy szedjek vitamint hogy ez helyreálljon? próbálok mindennap zöldséget-gyümölcsöt-fehérjét enni de ettől jobban nem megy..

ja és csak vizet iszok azt is szénsavmenteset-csapvizet



2014. aug. 20. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Váza leszek, egy kicseszett váza leszel, váza leszek!


Ez mi a sz*r?

Vasárnap: Vacsorára nem eszünk gyümölcsöt!

Hétfő: Reggelire nem eszünk túrót! Lassú felszívódású fehérje van benne, a testünk meg minimum 8 óráig éhen volt.

Vacsorára szintén nem eszünk gyümölcsöt!

Illetve a leírtakból de ezen a napon 173kalóriát vittél be... a gyümölcsöt,pogácsát miért nem számolod már akkor?


Tegnap: Ez sz*r, ehez nincs mit hozzáfűznöm. Kakakóscsiga? Most komolyan?


Ma: Még ez a legjobb.


"próbálok mindennap zöldséget-gyümölcsöt-fehérjét enni de ettől jobban nem megy."

Hogyan lehet valaki ilyen sötét? Próbálsz minden nap enni zöldséget, gyümölcsöt, fehérjét.... még szerencse hogy eszel fehérjét....Szénsav mentes csapvíz? Miért? Valakinek szénsavas jön belőle?

2014. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress evészavarokkal küzdőkkel foglalkozó szakembert, dietetikust és orvost, mert ez az "étrend" semmire sem jó, ránézésre teljesen aránytalan, iszonyú kevés, ráadásul a leírtakból azt veszem észre, hogy pszichésen is elég instabil vagy. Barátok, barátnők vannak, akik segíthetnek? Ezeket nagyon nehéz önerőből megoldani, külső kontroll kell!
2014. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jobban eszel, mint korábban, elég nagy problémáid voltak (s vannak), így nem akarlak normál emberekhez mérni. Bár azért a testednek megvannak az igényei, Te pedig határozottan... hm, bátortalanul eszel. Kényszeres zsírkerülés, kalóriaszegény ételek pici adagokban... Nagyon kevés a napi összkalóriád. A fehérje is kevés.

Ha nem tudsz sokat enni, akkor egyél töményebbet, de csak szolidan, mert ki tudja, milyen állapotban van a tested s ha a fentiekhez vagy szokva, könnyen megterhelheted.

A hosszas koplalás (nem totális böjt, csak durván túl kevés étel bevitele) nagyon súlyos, ez az egyik kivételes eset, amikor én is azt mondom, hogy egy kicsit erőltesd meg magad.

Eme írásom nagy ívben nem foglalkozott a pszichés háttérral, ha komoly pszichés gátjaid vannak, amik miatt ennél nem tudsz normálisabban enni, akkor kezelni kellene őket.

2014. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még ez is koplalás, alig veszel.

Nem is értem, hogy bírod ezzel a kinti munkát.

Hány kg vagy?

2014. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
még a mai naphoz: 1alma, 1körte, 30gramm zabpehely vízzel és 1limeal
2014. aug. 20. 15:34
 6/10 A kérdező kommentje:

160cm és reggel egészenpontosan 49,3 voltam

de ez a fogyásom miatt nem igazán látszik meg (85ről fogytam és tavaly nyáron voltam 42-3is)

2014. aug. 20. 15:35
 7/10 A kérdező kommentje:
+nektarin, narancs
2014. aug. 20. 16:26
 8/10 A kérdező kommentje:
1,5óra biciklizés -szabadban- 1alma, 1körte és ennyi volt mára
2014. aug. 20. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:

A gyümölcs helyett én inkább húst ennék. Attól nem fogsz hízni! Csirkemell, csirkemáj, esetleg soványabb húst nem tartotok otthon? Nem szereted? Vagy akár zsírosabbat is.

Hozzá rizst, vagy ha nagyon nem megy, akkor szénhidrátdúsabb zöldséget, pl. párolt répa, borsó. Nagyon nem jó ez a gyümölcsözés, mert kizárod vele a fehérjéket, és tönkremegy az izomzatod (ha maradt még valami). A hústól nem lesz semmi bajod!


Ha most még nagyon keveset tudsz enni, akkor próbálkozz napi 6-7x étkezéssel. Továbbra is javaslom, hogy kérj meg valakit, akiben megbízol, hogy figyelmeztessen az evésekre.

2014. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Eleve hogy csak ennyit eszel fölösleges Norbi Update kajákkal foglalkoznod amik szénhidrát csökkentettek. Az teljesen jó hogy csak vizet iszol és az is hogyha túrót eszel reggel, amennyiben zsírszegény akkor nem szívódik fel lassan. Vacsorára hogy csak gyümölcsöt eszel az nagyon rossz szokás, lassú felszívódású fehérje dús étel lenne a célszerű, pl. Cottage Cheese vagy normál túró, nem muszáj egy egészet bevágni de egy felet (~100g) azért illik lefekvés előtt 1-2 órával.

Szénhidrátból rizst, durum tésztát, teljes kiőrlésű kenyeret, puffasztott rizst tudom mondani ami jó és amiktől elhízni biztosan nem fogsz.

A helyedben én mindenképp orvoshoz fordulnék, nagykorú vagy úgyhogy a szüleidnek nem kell feltétlenül tudniuk, de egy orvos sok mindent ajánlhat vagy felírhat ami segít, pl tápszert ami egészséges módon juttat egy kis extra súlyhoz.

Az hogy keveset kell wc-zned azért van mert nem eszel eleget és a szervezeted kiprésel minden tápanyagot abból a kevésből amihez hozzájuttatod, sőt az a normális ha csak naponta egyszer max kétszer kell kimenned.

2014. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!