Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adhd-hez milyen pénzbeli...

Adhd-hez milyen pénzbeli "bónuszok" járnak?

Figyelt kérdés

Hallottam Családi pótlék kiegészítésről és hasonlóképp. Ezeket hol tudnám igényelni ADHD-s ként?

Vagy legalábbis ezek után nézni hol lehetne? Próbáltam nekem de nem találtam semmit róla..



2022. okt. 13. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nemtom, ADHD-val kukásnak biztos felvesznek, vagy mosogatni, nemhiszem, hogy az munkaképtelenné tenne..
2022. okt. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ADHD-val nem bonuszok jarnak, hanem rengeteg minusz, elfelejtett szamlak miatti kesedelmi dijak es tarsai🤣
2022. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na de viccen kivul, tudtommal semmilyen tamogatas nincsen ra. Azt nem tudom, ha a gyereked lenne az, utana jarna-e valami, de a felnottkori ADHD-t mindenki leszarja, azon a par orvoson kivul, aki kutatja a temat es foglalkozik vele. Azon kivul kb egy nem letezo dolognak tekintik.
2022. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utána sikerült járnom

Köszönöm a válaszokat, de tévedtetek, 20k+ kapok családi kiegészítés miatt. + egy ingyen utazási kártyát Budapest területén.. 🙂

2022. okt. 14. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Én azt hittem, és bár voltam pszichologiai vizsgálatom, ami kimutatott egy enyhe figyelemzavart, de most már nem is értem hogyan, a lényeges tünetek közül semmi se igaz rám, a koncentrációbol zökkenek ki időnként, ha van a háttérben vmi zavaró dolog.

Na ha így áll a helyzet, én is kérek egy ilyen igazolást, a havi kaja legalább megvan:D Amúgy komolyan, neked milyen tüneteid vannak??

2022. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Sőt a Herry Pottert egy hét alatt kiolvastam, nem is értem miaz hogy figyelemzavaros vagyok?!?
2022. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!