Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 év alattiként, immár...

25 év alattiként, immár 6.hónap alkalmával, hányszor sikerült kimaxolni az szja mentesség általi úgymond 65000ft bónuszodat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 03:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig.
2022. máj. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6. hónapja
2022. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 hónapig, áprilisban lettem 25
2022. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 50 ezerrel kaptam többet havonta, de sajnos hamarosan betöltön a 25-öt és kevés lesz a fizetésem. Kár, hogy nem az előző választásokkor dobták ezt be, mert pont akkor kezdtem el dolgozni. Mennyivel több pénzem maradt volna, ha lett volna szja mentesség. Elég igazságtalan ez. De legalább egy darabig kaptam.
2022. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, mivel konkrét 1 hónapig tudtam élni a lehetőséggel koromból kifolyólag .


Szerintem ez egy hatalmas segítség a 25 év alattiaknak, csak azt nem tartom korrektnek, hogy az ország kormánya mindenkit segít (nyugdíjasok, családosok, 25 ev alattiak, stb) viszont aki 25 elmúlt és nincs gyermek, az nem kap egy szem morzsát sem .

30+ év felett szerintem már elvárható a gyerek, így ott is csurran csöppen egyes kedvezmény, de aki 25 - 30 között van az mit kap? A nagy semmit, mindenben .


Aki meg 30+ És nincs gyereke, az szerintem össze tudott már eddig is valamit spórolni …

2022. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!