Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MÁV start mozdonyvezető...

MÁV start mozdonyvezető fizetés? Juttatások, előnyök, bónuszok.

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemsokára kezdem a tanfolyamot és igazán sehol sem találtam egy átlagot, hogy mennyit kaphat kézhez egy mozdonyvezető.


A Br.~400e alapbér és 35% muszakpótlék felett szeretném kérdezni, hogy milyen további juttatásokkal jár ez a munkakör?


Ha olvassa ezt egy mávos, átlag mennyi viszel hava havonta? Hogy alakulnak a túlórák?



2022. aug. 24. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Általában kimerítik a maximális túlórakeretet ami MT és a Kollektív Szerződés szerint csak lehetséges, bár van amikor egy kis jogi furfanggal még bemennek afölé is. Akár nettó 470-480 körül is lehet keresni kezdőként ha havi 2-3 szabadnapod van. Ez nem túl szabályos, de 2015 óta évről évre egyre nagyobb a személyzethiány az ismert okok miatt, amik már 100x ki lettek itt is teregetve, így menni kell szinte minden nap vagy éjjel a legtöbb telephelyen. Állati körülmények, pár éven belül emberi ronccsá tevő munkaidőbeosztás, analfabéta rokonok és haverok a vezetőségben, mindennapos szopatás stbstb. De sok sikert az új helyen 😂
2022. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Kapsz bjutiful kárdot! (szép kártya)

Igaz, hogy az összes lóvét szolgálatban fogod róla leenni, mert szabadidőd az nem lesz.

Múltkor egy gyenge pillanatomban bekolbászoltam a beíróba. Aszongya az egyik idősebb koma, hogy csak januárban volt 100 túlórája :D Íjjjj... :DDDDD De jó hogy már nem dolgozom ott!!

A nagy öregek mestélték hogy régen 16 órás szolgálat milyen kemény volt. Ja Puszaszabolcsból Fradiig mentek egy kanyart a tehervonattal. Manapság meg més 6 kanyar Vácot, vagy 5 Kanyar Esztergomot.

2022. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
1-es Állati körülmények alatt mit értesz? Fűtő sem volt a gőzösön? :D
2022. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

#2-es Persze... 100 túlóra 1 hónapban. Nem sok közöd lehet a vasúthoz ha ilyeneket találsz ki.

Kérdezőnek: Juttatás van a szép kártyára meg év végén lojalitás pénz ami ilyen 300k Ft szokott lenni.

Amibe viszont a pénz van az a túlóra és a P napos munka.

2022. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem én találtam ki. Láttam a kolléga papírját. Mondjuk egy idióta csóki-móki, szóval ő vállalta be, hogy jól feküdjön a főnökségnél. Ha nagyon érdekel nevet és törzsszámot is tudok adni.

25 évet húztam le, az elég köz?

2022. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat

(és sok sikert a strajkhoz!)


A kérdés nincs lezárva, ha valakinek még van kedve esetleg nem pénz beli előnyöket is írni, szívesen látjuk.

2022. aug. 26. 07:53
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Ezeket mind megkérdezhetted volna szerződést kötéskor... Olyan helyre alá írsz ahol nem is tudod mit adnak a munkádért? Egyébként felesleges ezen rágódnod, most kezdted a tanfolyamot az ottani bérezésnek semmi köze sincs a mozdonyvezetőkéhez. Meg hát lesznek ott vizsgák, amik nem arról híresek, hogy sokan átmennek. Ha lesz változás a bérezésedben és juttatásaidban úgy is közlik veled...
2022. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bruttó 800-al számolhatsz, mert habi 210 óra alatt nem nagyon fogsz dolgozni.


Mondjuk, ha peches vagy és hosszú hónapod van, akkor még ennyi se lesz

2022. szept. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!