Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kéne tegyek? Több lent.

Mit kéne tegyek? Több lent.

Figyelt kérdés
Pár napja elég gyakran fáj a gyomrom. Sokat stresszelek illetve az utóbbi időben nem étkeztem normálisan nem figyeltem oda volt hogy elhagytam a reggelit vagy a vacsorát. Elég nehezen tudok az utóbbi napokban székelni illetve hát pukizni se nagyon tudok. Mindemellett hozzájárulás hogyha megnyomom úgymond a gyomrom akkor szúró érzést érzek valamint furcsa hangokat ad ki maga a gyomrom vagy hasam ezt nem tudom pontosan eldönteni. Nem tudom hogy van-e valami komolyabb problémám viszont eléggé aggódok hogy mi lehet a gond. Ha ezek nem múlnak akkor természetesen elmegyek orvoshoz csak nincs túl jó háziorvosom illetve azt se szeretném hogy az ördög a falra legyen kenve. Ezért írok itt hogy ha valakinek már volt ilyen tapasztalata vagy valami hasonló akkor az segítsen.

2022. okt. 19. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet székrekedés. Több rostot, vizet kellene fogyasztani és a mozgás, sport is segít. Ha nagyon kínlódsz, az ügyeletet is felkeresheted.
2022. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stressz okozhat gyomorfájást és a székelés hiánya is, egyél szilvát, szőlőt, leveseket, igyál sok vizet, reggel éhgyomorra melegvíz is segíthet.
2022. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem ügyeletre való, háziorvoshoz kell elmenni, ő elküld vizsgálatokra ha szükséges.
2022. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!