Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami tudja, hogy ez mi a jó...

Valami tudja, hogy ez mi a jó isten a falon?

Figyelt kérdés

Állandóan ilyeneket szedek össze az amúgy folyton takarított, igényes és higiénikus szoba faláról. Annyira undorodom tőlük, és ötletem sincs hogy honnan jönnek, és mik ezek. Minden harmadik nap találok egyet.. Ez most egy elég nagy darab, egyébként nagyon picikék. Ez a nagy is csak körülbelül akkora, mint egy picit nagyobb tollhegy.


[link]


Nagyon jó lenne, ha tudnám, hogy mik ezek és honnan jönnek, mert rosszul vagyok tőlük.. 😪 Köszönöm a segítséget.



2022. okt. 23. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
google lens
2022. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem tudom, de gusztustalan. Hogy tudsz így nyugodtan aludni ?
2022. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megvan... Múzeumbogár lárvája.
2022. okt. 23. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
És az milyen ? Miért van nálad?
2022. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bárhova bemegy, szőnyegek, szekrények alá bújik be, azokat teszik tönkre. Sajnos a mi szőnyegünk egy teljes szobányi, úgy van kimérve és kivágva, nagyon nehéz felszedni.
2022. okt. 23. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!