Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy wc után nem múlik az...

Nagy wc után nem múlik az inger, mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Elmegyek nagy wc-re de érzem, hogy van bennem még. Utánna elő is jön az inger és kb 1-5 óra múlva megint el kell mennem.Van, hogy egy nap 4x megyek. Nem érzem azt, mint régebben reggel vagy akár bármely nagy wc után, hogy "na most kikakiltam magam". Székletem állaga közepes. Nincs az a kemény szilárd 15 centis húsáng de nem is híg. Régebben reggel mentem el, utána meg munka után d.u 5 fele. Tulajdonképpen rajtam van az inger a nap nagy részében.

2022. okt. 30. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem stresszelsz esetleg mostanság? Az is kiválthatja, meg ha változott a napi ritmusod, vagy étkezési szokásaid. Rosszabb esetben esetleg vmilyen intolerancia is állhat a háttérben vagy vmi szervi elváltozás.
2022. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Valószínű nem tojod ki magad rendesen, azért marad rajtad az inger egész nap. Próbáld megint kinyomni a legalább 15centis husángokat, de még jobb lenne 30 centis dorongokat. Utána csak nem kéne két napig, ha akkorát kuláznál mint a pufajka ujja.
2022. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Igazából ez is közrejátszhat. A munkahelyem az nem az igazi, jövőre váltanék. De már az is benne van, hogy stresszelek attól is ha valahova el kell mennem, ott fog rámjönni.


#2 Az lenne a legjobb. Ha kifognám az aranyhalat az első kivánság biztos ez lenne.

2022. okt. 30. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Ez stressz. Hogy bárhol rád jöhet. Öngeneráló folyamat, sajnos, és nem biztos, hogy javul.


Egyik ismerősömnél olyan szintre jutott, hogy amint elindul otthonról egy-kétóránként hasmenése van (amíg házon belül van, semmi baja) :( Nem sok, de stressz indikálta dolog, ami pl egy utazáskor nagyon kellemetlen.

2022. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

2-es ez nem igaz.


Én normálisan kakilok, normális adagokat, mégis vannak napok, amikor 3x jön mondjuk 10-15 centis :D

Máskor meg a napi egy (ez a normális).

2022. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megoldódott?
2022. nov. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ételintolerancia és székletvizsgálat nem hozott rossz eredményt. Stressz lesz valószinű. A meló nem az igazi, költöznöm is kell. Semmi nem áll úgy még ahogy akarom. Mindenen változtatok szerintem rendbe jövök.
2022. nov. 2. 17:30
 8/10 anonim ***** válasza:

7.

Lehet tesi is

2022. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Testi eredetű
2022. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem rendbe jössz és újra gond nélkül kijönnek azok a husángok.
2022. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!