Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetséges ?

Ez hogy lehetséges ?

Figyelt kérdés
Barátom átjött rajta az új garmin okosórával amit vett , elkezdte mutatbi hogy működik , mondtam nézzük a pulzust -mennyi az aktuális - 47- volt , járdán álltunk közben , nálam szándékosan volt pulseoximeter , mondom lebuktatom az órát , rátettem az ujjára , közben áltunk és beszéltünk , a pulseoxi alig akart kiírni valamit , legalább fél percig nem mutatott semmit , aztán nem hittem a szememnek , 47!!!!! És álltunk. Nekem 90 volt

2022. okt. 31. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég nehéz kibogarászni, hogy mi is a kérdés...

De gondolom az a kérdés, hogy barátod pulzusa 47 és hogy ez hogyan lehetséges.

Úgy, hogy barátod rendszeres sportol, pl fut. A sportolóknak ez teljesen normális. De pár perc alatt google is megválaszolta volna a kérdést.

2022. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még kamuzni sem tudsz rendesen.
2022. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es tényleg fut , napi 5-10 kilómétereket , lassan 1 éve , de basszus az órája mért olyat hogy 40 - vezetés közben , és mivel én nem bízok az okosórákban , ezért ellenőrizrem pulseoxival , akkor viszont tényleg jól mér.
2022. okt. 31. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Bátyám is futó, neki is 50 körül szokott lenni. Kb 3-4 éve fut, napi 10-15 kilométereket, félmaratont is. Persze egy kivizsgálás sosem árt, de orvos is megerősítette, hogy ez teljesen normális a sportolók körében. Ha aggódik vagy van más tünete, akkor menjen dokihoz, az a biztos. Évente vérvétel sem árt sosem.
2022. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!