Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges-e? Tippek?

Lehetséges-e? Tippek?

Figyelt kérdés
Eddig versenysportoló voltam emiatt erősebb testalkatom van. Egy hónapja abbahagytam mivel nem éreztem már jól magam abban a közegben sem plusz a saját testemben sem. A kérdésem arra irányul hogy ilyen sportoló testalkatból lehetséges vékony modell testalkatot csinálni. Ha igen akkor tippeket írjatok légyszi.

2022. okt. 2. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha anorexia tippeket vársz, nem, nem fogok írni.


Ne legyél hülye, attól még, hogy nem versenyzel, ugyanúgy lehet izmos alakod, nem kell ez az ok, hogy megindokold miért vagy olyan, amilyen.


Most komolyan feladnád az egészséges testedet, és direkt el akarod sorvasztani az izmaidat, hogy olyan alkatod legyen mint egy gebe kamaszfiúnak? Kicsit gondold már át mit kérdezel és mennyire bizarr ez.

2022. okt. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha teljesen abbahagytad egy idő után veszíteni fogsz az izmodból mert nem lesz folyamatos megterhelés alatt. Ergó idővel nem leszel annyira sportos. Ez belefog telni pár hónapba.
2022. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Legyél videojáték-függő.
2022. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit sportoltál?
2022. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kajak
2022. okt. 23. 00:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz modell, max folytatni kellene az erősített
2023. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!