Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le az orrcseppről?

Hogyan szokjak le az orrcseppről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy kb tavaly nyár óta rendszeresen(legalább napi egyszer) használok orrcseppet. Akkor megfáztam,és elkezdtem használni az orrcseppet,és azóta is. Esténként mindig bedugul az orrom,de van hogy nap közben is. Így most már majd másfél éve használom folyamatosan(napi 1-2 alkalommal),ami gondolom rohadtul nem egészséges. Kb. 2 hetente kell vennem újat. Hogyan szokhatnék le róla?
2010. szept. 28. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak ne használd.
2010. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egészséges, jól gondolod. Tönkreteszi a nyálkahártyát és függőséget okoz, ahogy tapasztaltad is. Én is így jártam. Én dr. Theiss tengervizes orrspray-t vettem, azt használom, azt lehet minden nap, nem árt. Az illúzió miatt kell. Próbáld ki.
2010. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És szedj sok vitamint, ez az immunrendszer erősítésével csökkenti az allergiádat. Nekem is ez oldotta meg.

Nagyon jó a BeePollen+Daily One multivitamin+3-4eMg C-vitamin, 1000IU D-vitamin és sok kalcium.

2010. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 29. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!