Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le olyan...

Hogyan szokjak le olyan dolgaimról, amik a családomat és a környezetemet is zavarják, és számomra is nagyon kínosak?

Figyelt kérdés

Sok rossz szokásom van, de van 2 kiemelten undorító, amit egészen 6 éves korom óta csinálok.

Az egyik a fikázás. Szinte észre se veszem és meg is eszem :S

A másik a tarhálás... vagyis hogy leszívom a taknyomat az orromból, mint az öregek. Hát tudom, hogy elég undorító, de leakarok szokni róla. Valaki tudna ebben segíteni? Tippeket adni? Esetleg forduljak szakemberhez?


2011. jún. 21. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát, basszus...Ma már nem kajálok, az tuti...
2011. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt akartam elérni... na mind1. Azért szívesen várok minden választ és őszinte segítséget...
2011. jún. 21. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kínos, de ez is egyfajta betegség. ha nem veszed észre magad, meg a visszajelzések sem segítenek abban, hogy kontrolláld magad, akkor menny el szakemberhez.
2011. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beláttad,hogy mi a hibád,és ez már előrelépés.Nos,nincs más dolgod,mint ne odatenni a kezed..
2011. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, a fikázással már előrelépéseket értem el... Igazából a másikkal van hatalmas problémám...

NAgyon nagy az ingerencia...

2011. jún. 21. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:

sosem hallottam ezt h tarhálás...még igy se tudom elképzelni mi az, h magyaráztad,

amugy én rágom a körmöm és a számat is, tehát tudom milyen egy rossz szokással egyutt élni, rájottem viszont h nálam stresszes helyzetekben kerül sor ezekre a rossz szokásokra, és a stressz sajnos majdnem mindig jelen van az életemben, most viszont volt pár hét vizsgaidőszak utan, nyaralás közben, h teljesen nyugodt voltam és nem is rágtam semmimet, ezért most megmakacsoltam magam és probalom tartani magam, tehát te is tedd rendbe magad körul a dolgokat és erősen akarj leszokni, biztosan sikerülni fog, de biznod kell magadban!

2011. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
szakemberhez elég akkor fordulnod, ha már tényleg nem tudsz magadtol leszokni, de szerintem nem vagy még abban a fázisban, menni fog magadtol is!
2011. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy apró megjegyzés. A tarhálás mást jelent.

[link]

2011. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor már összeszeded a szádban a sok nyálat, azonnal nyeld le... Egy idő után nem lesz kedved hozzá, garantálom... Ha meg képtelen vagy uralkodni magadon, így jártál.
2011. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a harákolás amire te gondolsz. Elég undorító. Nekem csak akkor van rá ingerenciám, ha nagyon meg vagyok fázva, és nem fújom az orrom rendesen. De igyekszem ezt elkerülni és orrcseppet használni.
2011. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!