Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék? Többi lent...

Hogyan fogyhatnék? Többi lent...

Figyelt kérdés

Szögezzük le, hogy tinédzser vagyok... Nem is vagyok túl súlyos... Annyira nem vagyok kibékülve magammal és mostmár elképesztően zavar, hogy nem vagyok olyan pálcika mint mindenki más... Viszont elképesztően sűrűek a napjaim. Egyik helyről rohanok a másikra... Egészséges is vagyok-a megfázásomtól eltekintve xd- és szeretném elveszteni ezt a pár plussz kilót... Valami egyszerű, de nálatok bevált... Hatékony tippet tudnátok adni? Lehetőleg ingyeneset... Mármint nekem aztán tényleg nem lesz időm edzőterembe menni. Vagy különféle tabletták és kence ficék után kutatni, amik ki tudja mennyibe kerülnek és milyen hatással lesznek...Valami szimpla diétára gondolnék, vagy valami kis tornára... Reggel, vagy este(Tényleg! Melyik eredményesebb... Ha az ember este, vagy reggel csinál ilyen napi-edzést? És mennyit? És hogyan?). Csak szeretnék szép lenni... :)

Előre köszönök minden tanácsot! <3



#diéta #fogyás #zsírégetés #napi edzés rutin
2022. nov. 3. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Sportolni kene,ne dietazz,mert a leirasod alapjan minek.

Viszont a sport altal meg lehet szebb alakod.

Tokmindegy a napszak, nincs jelentosege, azt kene csak kitalalni, hogy mit csinalnal szivesen.

2022. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, tudom hogy nehez de eloszor is probald meg megszeretni es elfogadni magad!☺️ Ez nem azt jelenti hogy ne akarj a legjobb ened lenni, de semmikepp ne utald magad es gondolj arra hogy vekonyabban majd minden jobb lesz. Magadnak akarj csak megfelelni, ne a kornyezetedbe beleilleni. En a kaloriadeficitre eskuszom, aminek a lenyege annyi, hogy kevesebb kaloriat viszel be a nap folyaman mint amennyit elegetsz. En a Yazio nevu appban szamoltam a kaloriakat, segit kiszamolni, hogy mennyit egyel a fogyashoz stb. Ezzel a modszerrel egy nyar alatt 71 kilorol 64-re sikerult lemennem, kondi terembe jaras nelkul.😊 otthoni edzesnek pedig a youtobeon szamtalan video van fent, a seta is jo kaloriaegeto mozgasforma, probalj meg a nap folyaman plusz setakat beiktatni, gyalog menni ahova csak lehet.
2022. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!