Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan edzhetnék/fogyhatnék...

Hogyan edzhetnék/fogyhatnék nyáron? 15L

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlsúlyos csak van felesleg a hasamon és talán combról se ártana lefogyni,mert eljutottam arra a szintre ,hogy előre félek mivan ha nyáron fürdőruhát esetleg rövidnadrágot kell hordanom.Mielőtt valaki válaszolna,hogy hasról nem lehet fogyni,tudom jól,ezért szeretnék edzeni rá.Mit kellene csinálnom,a hasizom tudom hogy nincs semmilyen hatással rá.Ezért is szeretnék tanácsokat kérni.Változtatni szeretnék,de heti 2 másfél órás edzéssel nem hinném hogy sokra megyek.Esetleg valami ne egyek 5-6 után tipp?Napi gyakorlatok vagy edzőterembe kellene járnom?Esetleg futni?Félnék hogy a szüleim nem engednének el,a fő motivációm pedig,ne hasonlítsak a szüleimre(egyikőjüket sem érdekli a mozgás).Előre is nagyon köszönöm annak,aki végigolvassa és esetleg segít vagy válaszol.

2017. márc. 21. 22:45
 1/1 A kérdező kommentje:
Megjegyzésként a 167 centimhez 58 kiló vagyok.Az mennyire számít soknak?
2017. márc. 21. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!