Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A DEKK Ortopédia 1. szakrendel...

A DEKK Ortopédia 1. szakrendelés helye és nyitvatartása?

Figyelt kérdés

Udv! Egy kis segitseget kernek.

A debreceni DE KK Ortopédia helyileg hol található, illetve, mi a nyitvatartási ideje? Személyesen tudnak fogadni? Csak mert emailen keresztül több nap, az oldalukon pedig 2 olyan szám van ami nem él. Találtam egy 3at ami jó, a múltkor beszeltem is velük..... De lenyeg a lenyeg, h ezt a 2 kis aprocska (eleg fontos) reszetet elfelejtettuk tisztazni. Nem szeretném hívni, meg zaklatni sem akarom őket. Személyesen mennék be, hogyha tudnám meddig vannak nyitva, mert nekem délelőtt sajnos nem jó.


Mihamarabbi válaszokat előre is köszönöm! 22/f



2022. nov. 7. 16:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki sem tudja?
2022. nov. 9. 11:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A klinika telepen ha a klinikak busszmegállótól bész be jobbra található, de eleg konnyű elveszni ott, viszont van a bejáratnal balra portás ő segíthet, illetve vannak terképek is kint tobb helyen

Egyébként 8 töl 15ig mehetsz de inkább korabban érdemes

2022. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!