Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy általában tavasszal és télen jelentkezik. Nem mindennapi jelleggel és nem hosszantartoan csak kB. 1 órán át. Rosszullét fog el, szédülök, bedugul a fülem, izzadok és remegek olyan mintha elvonási tüneteim lennének. Sokszor olyan mintha ájulás kerulgetne de soha nem következik be. Gyengeség és fáradság jelen van. Nem tudom mitől lehet. Vitaminhiany lehet esetleg? Nyáron és ősszel semmi bajom. Tavasszal és ősszel jelentkezik de nem mindennap csak időszakosan néha. Van amikor nagyon rossz és van amikor kevésbé. Nem voltam ezzel orvosnál mert félek hogy bolondnak néznének vagy hipochondriasnak. Szerintetek? Van még valaki így?
2022. nov. 13. 08:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Elkellene mennem már fogorvoshoz is de félek elmenni. Félek elmenni azért hogy pont akkor tör rám ez a rosszullét és felstresszelem magam annyira hogy a mentő kell elvigyen onnan mert akkor tényleg elajulok.
2022. nov. 13. 08:55
 2/4 A kérdező kommentje:
Régen amikor iskolás voltam soha nem volt ilyen problémám. 6 éve végeztem és ez kB. 2-3 éve kezdődött nekem.
2022. nov. 13. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szorongásra tippelek, főleg ha reggelente van. Vérnyomást, cukrot érdemes lenne megnézetni.
2022. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reggel és este nincs probléma. Napközben szokott jelentkezni
2022. nov. 13. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!