Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kényes puki kérdés. Hasonló...

Kényes puki kérdés. Hasonló volt már veletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez egy nagyon fura kérdés lesz, de tök komolyan kérdem.

Szóval sokat ülök sajnos ülő munka miatt és néha ettől felpuffadok a nap végére.

Ma mikor hazaértem olyan voltam, mint egy hordó, valósággal feszültem.

Aztán kis dolog közben éreztem, hogy szellenteni kell de nagyon, és hát nem tudom másképp írni, de nedves volt kissé. Éreztem is előtte, mintha lett volna valami a kijáratnál. Mikor töröltem is olyan volt kicsit a papír, de félreértés ne essék, nem széklet volt, mert totál színtelen volt.

Előfordulhat, hogy ha nagyon sok levegő van az kihoz valamennyi ilyen "nyálkát"? Mintha régebben is jártam volna így, de szerintem az elég régen volt..

Utána még vagy 5 lityi levegő távozott, de az rendesen.



2022. nov. 14. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
járjál el szarni a munkahelyeden is, ne tartsd vissza hazáig h órákon át rohadjon a beledben a cucc. meg főleg ne zabálj egész nap a melóban.
2022. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Voltam ma előtte nagy wc-n, és teljesen egészséges volt a dolog.

2022. nov. 14. 22:45
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Nő vagy?
2022. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Ha az tényleg nyálka volt, az hasnyálmirigy-problémára utal.
2022. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%
Amúgy nem hiszem hogy az ülőmunkától puffadsz fel, ilyen nincs.
2022. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4

Jóég ne idegesíts o.o

23 éves lány vagyok. És semmi fájdalmam, lázam semmi.

2022. nov. 14. 23:22
 7/12 A kérdező kommentje:

Plusz volt nemrég teljes gasztro panel vérképem, az mutatott volna rá gondot. Azért az nagyon komoly, akut tünetekkel jár, sárgaság, láz, erős fájdalom stb.

Voltam tavaly a vérképen kívül hasi UH-n, és glutén teszten is csont negatív volt minden.

2022. nov. 14. 23:33
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos az hogy tavaly épp nem találtak semmit, nem jelenti még azt sem, hogy tavaly nem volt valami gondod. Pláne azt nem, hogy idén sem.


Amúgy meg az ülőmunka nem puffaszt önmagában.

2022. nov. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na de várjunk, nálam ez nem egy állandó dolog, mert úgy írtok a puffadásról. Néha szerintem mindenki puffad, párom pl gyakran estére fel van puffadva.

Jó ideig nincs semmi ilyenem, akár hónapokig jó minden és pár napra vagyok puffadósabb.

Tehát tavaly detto ugyanezzel voltam vizsgálaton. Szóval kellett volna legyen jele annak akkor is. Gasztrós értékelte ki és ő mondta, hogy totál negatív az egész, tökéletes.

Általában stresszes időszakban észlelem ezt jobban magamon, iszonyú stresszes és hipochonder tudok lenni, szóval ha a stressz tud ilyet generálni, akkor szerintem nem kizárt, hogy az.

Egy barátnőm nagyon csúnya dolgokat produkált stressztől, ő 5-6x ment wcre egy nap..

De úgyis tervezek újra nagykörre menni, mert minden évben szoktam.

2022. nov. 15. 09:25
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak pár napra puffadsz, akkor nem lehet hogy a ciklusod miatt van? Ez elég basic "tünete" a ciklus bizonyos pontjának.


De ezt a nyálka dolgot akkor sem értem.

2022. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!