Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kényes puki kérdés. Hasonló...

Kényes puki kérdés. Hasonló volt már veletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez egy nagyon fura kérdés lesz, de tök komolyan kérdem.

Szóval sokat ülök sajnos ülő munka miatt és néha ettől felpuffadok a nap végére.

Ma mikor hazaértem olyan voltam, mint egy hordó, valósággal feszültem.

Aztán kis dolog közben éreztem, hogy szellenteni kell de nagyon, és hát nem tudom másképp írni, de nedves volt kissé. Éreztem is előtte, mintha lett volna valami a kijáratnál. Mikor töröltem is olyan volt kicsit a papír, de félreértés ne essék, nem széklet volt, mert totál színtelen volt.

Előfordulhat, hogy ha nagyon sok levegő van az kihoz valamennyi ilyen "nyálkát"? Mintha régebben is jártam volna így, de szerintem az elég régen volt..

Utána még vagy 5 lityi levegő távozott, de az rendesen.



2022. nov. 14. 22:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Na mondjuk voltam proktológusnál is a gasztróal egy időben (tudom, nem bízom a véletlenre:D) és ő talált is valamit. Egy apró seb volt begyulladva és ő akkor azt mondta, hogy az okozhat váladékozást.. Akkor kaptam rá gyógyszert, de lehet ez visszatérő tud lenni, mint egy aranyér pl.

A cikluson már én is gondolkoztam. De nődokinál is voltam :D azt mondta ez tpk oké, sokan puffadnak/megy a hasuk akár még peteéréskor is. Beszéltem most online egy gasztróssal, azt mondta ez simán lehet stressz tünet pl IBS egy tipikus tünete.

Vagy fruktóz/hisztamin intoleranciára utalhat még, mivel laktóz és glutén nálam kizárva.

2022. nov. 15. 14:58
 12/12 A kérdező kommentje:

Ja meg még egy dolgot mondott, SIBO. Ami azt jelenti, hogy túl vannak szaporodva rossz bacik a belekben és az ugye hát szépen szólva "erjeszt". Még egy bélflóra borulás is tud ilyet okozni elvileg.

Na mindegy a tuti első a vérkép lesz, mert azt úgyis akartam már, aztán lehet nézetek egy hisztamint és SIBO-t kilégzéses teszttel.

De nekem nagyon nagyon stressz gyanús ez, egyértelműen akkor jött ki rajtam. Ha nyugiba vagyok, kb semmi.

2022. nov. 15. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!