Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Illik-e bejelölni az orvosomat...

Illik-e bejelölni az orvosomat Facebookon?

Figyelt kérdés
Vett nekem dolgokat es segitett valamiben es eleg kozvetlen volt velem de nem akarom reszletezni mert felek, hogy valahogy meglatja ezt a kerdest. Nem tiltja neki semmilyen jogszabaly, hogy visszajeloljon?

2022. nov. 17. 19:45
1 2 3
 11/21 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Áhá, szóval innen fúj a szél, beleszerettél. Petőfi biztos azért van a kulcsszavaknál, mert ő is volt szerelmes, tán még verset is írt róla. Azt nem tudom, hogy jelölt-e bárkit Facebook-on.
2022. nov. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem fog visszajelölni. Nekem a kezelő orvosom az ismerősöm , mert én is orvostanhallgató vagyok és egyetem alatt bejelölt. Ő egy időben nem is volt fent Facebookon, mert nem hagyták békén a betegei. Nincsenek fent személyes képei , feleségét is ismerem ( család ismerősei a házaspár), ő tesz fel közös képeket , de nincs megjelölve az orvos.
2022. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat.


Apukám orvos és pár ev és remélhetőleg én is az leszek. Magán és allamiban is dolgozik, sokan felreertik a kedvességét és empatiáját.

Rengeteg fiatal paciense volt akik bejeloltek, senkit nem jelölt vissza. Nem azert mert o márpedig orvos, ha egy bolti eladó lenne se jelölne vissza azokat akik fizetnek neki a kasszanal. Hanem mert nem tartozik olyanokra az, hogy hol nyaralt a nyáron vagy hogy kinek az esküvőjén volt akikkel nem töltött több időt mint fél óra.


Ha az ember visszatérő beteg egy bizonyos orvoshoz és már látszik hogy szimpatizalnak egymással akkor azt mondom hogy nem gaz bejelolni, de persze csak ha utána nem jelöl vissza visszatudsz hozzá menni ugyanúgy es nem visel meg az elutasitas nagyon.


Nekem a fogorvosom ismerősöm facebookon, de mi kifejezetten joba vagyunk, magandoki és tegezzuk egymást, bármiről elbeszelgetunk, nem nem vagyunk egymásba szerelmesek, csak szimplán jó a kapcsolatunk.


Ezenkívül mivel apukám orvos sok orvost ismerek, de akivel nem olyan a kapcsolatom vagy szimplán nem érdekel azt nem fogom bejelolni. De olyan is volt már hogy apukám orvos ismerőse jelölt be, az mondjuk meredek volt:D

2022. dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem. Szerencsére vannak jó tapasztalataim orvosokkal, vannak, akiket nagyon kedvelek is, de mivel csak ebben a minőségben van kapcsolatunk, így eszemben sincs jelölgetni.
2023. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy érted azt, hogy vett neked dolgokat? Mert ez így azért elég szabályellenesnek hangzik...
2023. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem de kétlem, hogy visszajelölne. Az orvosoknak nem szokás visszajelolni a páciensüket. Nem a barátja vagy, hanem a betege. Ha mégis visszajelölne az sem jelentene azt, hogy szerelmes beléd, csak azt hogy vagy gyűjti az ismerőseit, vagy nem érdekli hogy kit jelöl vissza és kit nem, vagy pedig emlékszik rad és szimpatikus voltál neki, de nem fogja érdekelni hol nyaraltal és képeket sem fog lajkolni, rád sem fog írni.:)
2023. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősöm az orvosom, viszont nekem 2 évvel azelőtt is ismerősöm volt, hogy ő lett volna konkrétan az orvosom....

Én nem jelolnem be, de te tudod....



Egyébként mi lett végül?

2023. márc. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de azóta se tetted meg remélem.


Hidd el, a nagyjuk olyan, hogy náluk sokkal jobb emberektől is mérföldekkel távolabb tartom magam.

2023. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz belőle ha bejelolod, lehet vissza is jelöl. Nekem is sok orvosom az ismerősöm facebookon
2023. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy páciens a sok közül, eleve ismerős miatt kerültem hozzá, meg komplexebb súlyosabb alapbetegségem van, de én se jelöltem be a facebookon.
ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!