Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akiknek meghalt valakije a...

Akiknek meghalt valakije a járvány miatt, az hogyan kezeli a gúnyolódást, kamuhír terjesztést amit az itteni/facebook-os oltásellenesek, járványtagadók csinálnak?

Figyelt kérdés
Itt volt, hogy hitetlenkedő privátot írtak olyannak, akinek éppen kórházban volt az édesanyja. Ismerősnek főnővér az édesanyja, és halt is meg rokona. Kitett két posztot, lehazugozták, kiröhögték ismeretlenek. Ezeknek az embereknek mi az Isten bajuk van? Engem nem érdekel ki oltatta be magát, ki miben hisz, de ezt a fajta aljasságot nem értem.
2021. jún. 5. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Szarul esik neki.
2021. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem azt tagadják, hogy meghalt az a valaki hanem azt vitatják, hogy covidban halt-e meg csak azért mert esetleg volt egy pozitív covid tesztje, igen jelentős a különbség.
2021. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem legkisebb gondja nagyobb annál, mint, hogy mi hír a fészbukon, én azt gondolom leszarja és a gyászával van elfoglalva.
2021. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Mert az egész egy nagy katyvasz. Miközben egy vérvételre 1.5! hónap a várólista. Kissé provokatív a kérdés, szerintem senki nem tagadja a vírust, s senki nem oltásellenes, csak elege van már sokaknak, hogy már más nem is létezik a Covidon kívül, s emiatt napolnak el fontos vizsgálatokat. Mellesleg, kérdőre vonhatnád a politikusokat, hogy ugyan már, hova tűnt az a sok orvos, s az eü-re szánt sok milliárd. Egy mezei állampolgárba könnyebb a hibát keresni, aki minden hónapban fizeti a tb-t, aztán a száját se nyithatja ki lassan. Hát, ez nem így működik.
2021. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Nekem senkim nem halt meg, és oltattam magam, de ami otthon megy, az vérlázító.

Maszk orrba-szájba az utcán is, kirekesztő kamukártya - amire külföldön élő állampolgárként nem lesz jogosultságom vagy épp időm 85x visszajárni a hivatalokba -, egymás lehurrogása, félinformációk, a sok politikai húzás, nyerészkedés, és hazudozás...


Svájcban elég oké a helyzet, informálnak rendesen (BAG, plusz a konferencia után minden kérdésre válaszolnak), a közleményeik érthetőek, és nem erőltetik az oltást, viszont nem is rekesztenek ki a hiánya miatt. Beülhetünk bárhová annyi, hogy elkérik az adatainkat pl étteremben, sörözőben.

A maszk sohasem volt kötelező kültéren, ha tartottad a 1,5 métert, etc.

2021. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!