Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A rovarevés valóban csökkenti...

A rovarevés valóban csökkenti a tesztoszteron szintet és növeli az ösztrogént?

Figyelt kérdés

Szerintem attól függ milyen bogár. Habár az ösztrögéntől hízni lehet. Én lány vagyok de nem kostólnám meg. Tényleg van valami tudományos bizonyíték erre? Hiszen sok fehérje van benne az meg inkább tesztoszteron nem? Itt ennek a rovarevős videónak a leírásában az van hogy csökkenti a tesztoszteron szintet

Képen mutatom

[link]



2022. nov. 24. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy jutottál erre a következtetésre egy véletlenszerű kommentből. Ez inkább arra utal viccesen (már a videó nézéstől leesett a tesztoszteron szintje), hogy mennyire fél és azt kevésbé férfias jellemzőnek tartják az emberek. Undorítónak tartja a rovarok evését = nem elég bátor hogy megtegye = nem elég férfias = mintha alacsony lenne a tesztoszteronszintje. Nem azt olvasom ki ebből a szövegből, hogy bármilyen hormonális tulajdonsága vagy következménye lenne a rovarevésnek, ez csak egy vicces áthallás.
2022. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most egy cikket láttam ahol nő lisztkukacot főz. Az alatta lévő kommentben pedig azt írtak hogy biztos leszbikus. Teljesen összezavarodtam. Ha nem férfias akkor a nőket akik eszik miért tartjak leszbikusnak?
2022. dec. 23. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!