Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy pár...

Előfordult már, hogy pár hónapon belül kétszer is eltört valamid?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyon ennyire szerencsétlen? Tavasszal a lábam, most a kezemen két ujjam tört el. Gipsz hetekig megint.
2010. szept. 30. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :) 10 évesen eltört a bal kezem, majd 5 hónappal később még egyszer szinte ugyanott.
2010. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves szomszédunk elesett bicajjal, és egyszerre tört el mindkét keze. Gondold el, gipszbe volt mind kettő. Ő erre nagy humorosan azt mondta. Na mostmár a se....met sem tudom kitörölni.
2010. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 40 év alatt soha semin sem volt eltörve.

a fiamnak viszont már 2* eltörött a kulcs csontja(másfél évesen a jobb 12 évesen a ball), 13 évesen pedig a csuklója.Igaz ez nem egyszerre volt. de amikor a csuklója el volt törve, még korházban is volt, mert valbél műtétje volt.

Nem irígylem/irígyeltem szegényt.

2010. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 héten belül tört el egy tányérom, és egy poharam is!
2010. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!