Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért gyullad be folyamatosan...

Miért gyullad be folyamatosan a helixem?Miért nem gyógyul meg?

Figyelt kérdés

2022 Januárjában csináltattam a helixemet. Használtam a gélt amit kaptam, és ez mellett rendszeresen kezeltem kamillateás borogatással.

Szúrás után egy titán karikát kaptam és több hónapos kezelés után sem akart gyógyulni, ezért kipróbáltam orvosi acélból egyenes szárú ékszert. Miután ez sem segített több hóbap után sem, visszatettem a titánium karikát mert azt mondták az az anyag jobb. Sehogy sem gyógyul,begyullad, gennyesedik.

A másik fülemben van egy industrial ami be van gyógyulva, és ahhoz képest hogy, az industrial elvileg macerásabb, sokkal kevesebb bajom volt vele. Nem tudom mit tehetnék.

Mi ennek az oka?

Kivegyem vagy próbálkozzak még gyógyítani?

Lehet ez a fülem érzékenyebb a piercingre? Tehát ha helixet kiveszem ne csináltassak másfélét?

Kérlek bármit tudtok a témáról, írjátok le, mert teljesen tanácstalan vagyok.

Köszönöm szépen!



2022. dec. 1. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk a piercert kérdeztem volna első körben erről.

A kamillateázást ki ajánlotta? Nagyon feleslegesnek tűnik. Sima sóoldattal szerintem többre mentél volna.

Szoktad piszkálni? Forgatni?

2022. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kamilla tea szerves növényi anyag, gyönyörűen belejut a sebbe és berohad amitől begyullad. Betadinnal kell vagy phlogosollal.

Amúgy lehet a piercer rontotta el. Az is lehet hogy arrébb kell tenni

2022. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kamilla teát a piercer ajánlotta mert gyulladáscsökkentő hatása van
2022. dec. 2. 09:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam forgatni, vagy piszkálni
2022. dec. 2. 09:25
 5/8 anonim ***** válasza:
A piercer nem ért hozzá. Gyulladáscsökkentő hatása van, de ha bele jut a nyílt sebbe az irritálja. Jobb ha elfogadod. Betadine / octenisept amit jó
2022. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Piercerkent irom,hogy kerlek NE ajanljatok szegenynek butasagokat! Eloszor is! Ott baszta el a "piercer",hogy karikat tett elsore. Csak is talpas piercingel szurunk elsore. Kiveve a daith piercinget. Azt is banan alakuval a legjobb.. Octenisept.Fultisztitopalcikara fujd,torolgesd korbe. Mivel porcban van 6honaptol 12honapig tart a gyogyulasi ido. TILOS cserelni amig nem gyogyult be teljesen. Es keszulj fel,hogy hiaba gyogyul be,erzekeny marad. Sajat tapasztalat,mig zoldfulu voltam nekem is karikat raktak be. Azota is erzekeny ha rafekszem. Ha be van gyulladva TEAFAOLAJ! Nehany nap alatt rendbe hozza a gyulladast! 1-2 cseppet cseppents a fultisztito palcikara es torolgesd korbe. Elol hatul. Es minnel elobb csereld HOSSZUSZÁRU TALPAS piercingre. Ha Kecskemet vagy kozeleben elsz keress ra a Red Flames Tattoo es piercingre kerj idopontot es megnezem. Vagy UGYANUGY Facebookon Angyalcsipes piercing oldalt. Az enyem. Ranezek ha gondolod.

Szep estet.

2022. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%
A szervezeted a természet törvényei szerint működik. Elutasítja az ilyen értelmetlen, extrem beavatkozásokat. Hallgass rá.
2022. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
7-es nek igaza van, teljesen felesleges viszont veszélyes és káros ostobaság mindenféle testékszer. A tetoválásnál is nagyobb baromság. Szebb nem leszel tőle, értelme nincs, csak követed a többi agyatlan véglényt akik szerint ez a menő, hasonló ez mint amikor gimiben az egyik hülye elkezd bagózni és követi a fél osztály mert az milyen menő.
2022. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!