Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan legális(!)...

Létezik olyan legális(!) Tesztoszteronszint növelő szer, ami tényleg használ?

Figyelt kérdés
Alacsony a tesztoszteronszintem, ezt vérvétel is mutatja. Ami olyan 8 és 28 között kell lennie, az nálam olyan 11 körül van, tehát alig több, mint az alsóhatár. Létezik bármi kúra, ami valóban használ? Amit ha végigcsinálnék, és újra vért vennének, akkor érdemi változást mutatna? Királydinnye kapszulát próbáltam eddig, semmit nem ért.

2022. dec. 4. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A reggeli erekció hiánya ennyi idősen valóban hormon problémára utal, ha nem vagy cukorbeteg. D-vitamin szint megfelelő? Ahogy írsz, abból azt sem zárom ki, hogy nyáron nem voltál a strandok heti szintű vendége, nem napoztál szinte semmit. Nézesd meg ezt is és szedj rendes adag D-vitamint, ha keveset érte nap a bőrödet. A cink mellett a D-vitamin, ami inkább hormon, is szükséges a tesztoszteron termeléshez. Plusz az orvost kérdezd meg a DHEA-S szintedről, ha alacsony, akkor tud DHEA pótlást adni.


Ahhoz, hogy menjen a 25 fekvőtámasz, ahhoz edzeni kell. Ha csak 5 megy, akkor kezdj annyival, majd lesz több. Járj el edző terembe, csak ne edzd túl magad. Az sem jó. Mozogj, ahogy fentebb is írták. Nem 2-3 hónap a változás, hanem lehet jóval több is. Adj időt neki

2022. dec. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

"..alapból egy puhány pasas vagyok...gyenge fizikum, nincs normális borosta, testszőrzet, nincs meg a dominancia, az agresszió, az önérdekérvényesítés"

Nem tudjuk, hogy a kedves kérdező hány éves, de a fent idézett önjellemzésből az tűnik ki, hogy le akarja cserélni egész személyiségét. Azon pedig csak ő maga tudna változtatni (de ahhoz lusta, inkább a külvilágból várja a segítséget ill. a sültgalambot), de hát a puhány nem tudja önmagát megváltoztatni. Egyébként kinek kellene egy agresszív, uralkodni akaró ember ?

2022. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A tesztoszteronszintemet akarom növelni. Ha tudod, hogyan kell, akkor mondjad.

De hogy honnan szoptad ki, hogy én lusta vagyok, az rejtély. Vagy te is csak egy gyökér anonim troll vagy, aki a névtelenség mögé bújva kötekedik?

2022. dec. 5. 21:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Hmm
2022. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szevasz. Mennyi a prolaktinod? A normál tesztoszteron senkit nem érdekel, az a nap elején a legmagasabb és nap végéig folyamatosan csökken. A biológiailag aktív tesztoszteron értéke az, ami számít. Ez fogja a lompost akcióba hozni, és az izmokat növelni stb. Ez az érték milyen? Emellett egy TSH és prolaktin szintet is fontos lenne megnézni, hogy nem pajzsmirigy betegség miatt érzed mindezt, vagy több alkalommal normálisnál magasabb prolaktin esetén, ha TSH már normális, akkor el kell menni sella MRI-re, hogy nincs-e tumor az agyalapi mirigyen, ami a prolaktingátló anyag termelődését akadályozná.



Szóval, nézesd meg a prolaktint, anti tpo-t FT4-et és TSH szintedet és a biológiailag aktív tesztót. Ezzel az eredménnyel egy endokrinológust keress fel. Ha ő mindent rendben talál, miután a tüneteidet elmondtad, akkor át fog küldeni egy andrológushoz. Ő fog felírni egy tesztoszteron kúrát, amivel helyreállítja a hormonjaidat.

2023. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!