Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Veszélyes dolog sok kávét...

Veszélyes dolog sok kávét inni tesztoszteronszint növelő szteroid használata mellett?

Figyelt kérdés
Az a baj nagyon rászoktam a kávéra az évek során. Napi 2 decit is megiszok ,ami 4 kissebb csészének felel meg. Előfordul ,hogy a tabletta bevétele után szédülök ,de 5-10 perc ,és elmúlik.

2017. szept. 14. 22:16
1 2
 1/15 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha eleve magas a vérnyomás, akkor igen. Gondolom nem hiányzik egy agyvérzés.
2017. szept. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tesztoszteronszint növelő szteroid? Mire gondolsz? Hcg? Mert az nem tablettás, a külsőleg bevitt hormon meg nem hormonszint növelő, hanem maga a hormon. És igen, ha magas a vérnyomás tőle, akkor a kávé rádobhat, ne csodálkozz a fejfájás végett.
2017. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Hogy lenne már veszélyes? Még szippants hozzá két csíkot is tesó aztán jóság van. Ne foglalkozz a fejfájással azzal csak a nők törődnek.
2017. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Milyen tabletta? Ez most DAA ami teszt szint növelő tabi de nem szteroid, vagy szteroid az meg általában nem tabletta... (kivéve metiltesztó)
2017. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Methandrostenolone készítményt (10mg/tabletta) ,ebből kettőt szedek. Mivel zuglaboros ,ezért valószínű 10mg hatóanyag sajnos nincs benne,de ettől még müködik. Ez tesztoszteron-származék , nem tápkieg mint a DAA !
2017. szept. 15. 19:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Ja hogy metha/Dana. Akkor azt mondd. Anabolics c. könyv idevágó része:


Side Effects (Cardiovascular): Anabolic/androgenicsteroidscan have deleteriouseffects on serumcholesterol. This includes a tendency to reduce HDL (good) cholesterol values and increase LDL (bad) cholesterol values, which may shift the HDL to LDL balance in a direction that favors greater risk of arteriosclerosis. The relative impact of an anabolic/androgenic steroid on serum lipids is dependant on the dose, route of administration (oral vs. injectable), type of steroid

(aromatizable or non-aromatizable), and level of resistance to hepatic metabolism. Methandrostenolone has a strong effect on the hepatic management ofcholesterol due to its

structural resistance to liver breakdown and route of administration. Anabolic/androgenic

steroids may also adversely affect blood pressure and triglycerides, reduce endothelial relaxation, and support left ventricular hypertrophy, all potentially increasing the risk of cardiovascular diseaseand myocardialinfarction.

To help reduce cardiovascular strain it is advised to maintain an active cardiovascular exercise program and minimize the intake of saturated fats, cholesterol, and simple

carbohydrates at all times during active AAS administration. Supplementing with fish oils (4

grams per day) and a natural cholesterol/antioxidant formula such as Lipid Stabil or a product with comparableingredients isalso recommended.

2017. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Igen, ráadásul ez a legszennyebb anyag.

Mi a célod vele?

Eddig mit tapasztaltál?


Valószínű hogy ez a tabletta utáni szédülésed,csak pszchihésen van,mivel félsz ettől a szertől

(Ami teljesen érhető)valójában,és beképzeled.


Vérnyomásod pulzusod rendben? egyéb fájdalmak?

2017. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
# 6/7 21:35----- Köszönöm az infot , a halolaj sokmindenre jó. Az ,hogy ez a hatóanyag növeli a kockázotokat betegségeknél az egyértelmű.
2017. szept. 16. 20:53
 9/15 A kérdező kommentje:
7/8 22:28 : CÉLOM:Túl szálkás vagyok fel akarom vízezni picit magam. 20mg/nap 30 napig , 3-4 kilót szeretnék hízni. Aztán folytatni a testépítést orális szuszpenziós szteroidal.TAPASZTALAT:Elkezdtem vízesedni ,a vállam gömbölyű lett 1 hét alatt. Az erőszintem jelentősen javult. Kevesebbet kell aludnom ,mégis kipihent vagyok. Egyszerűen kidob az ágy. EGYÉB FÁJDALMAK: Igen van benne psziché is azt álmodtam 2 napja ,hogy fáj a májam ,de iszonyatosan. De ez csak álom volt ,ez biztos! Ma és tegnap nem ittam kávét ,ennek köszönhetően nagyon "tompa" voltam. Nem fáradt voltam ,de kedvetlen. Vérnyomás nyugalmi helyzetben:160,pulzus az enyhén szapora 75-80 környékén szokott lenni. De ez nyílván napszaktól is függ.
2017. szept. 16. 21:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Kva magas a vérnyomásod.
2017. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!