Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Észre vettem hogy többször...

Észre vettem hogy többször megy a hasam a krumplitól bármilyen krumplitól ez mitől lehet? Esetleg ételallergia?

Figyelt kérdés
Sült krumplitól is, spagetti, káposztás sztrapacska
máj. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Keményítő.
máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem tudom, hogy a tésztától miért van bajod a krumplis dolgok mellett.

Menj el egy intolerancia tesztre, néha nem árt, amikor előjönnek ilyesmi problémák. Ami kijön pozitívra, azokat rendszerint hónapokig-fél évig ki kell hagyni a diétádból, majd fokozatosan vissza lehet vezetni.

máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl sok olajat raksz hozzá.
máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem feltétlen a krumpli az oka,főleg a spagettihez nem tudom,hogyan jön a krumpli (a krumplis tészta nekem nem spagettis :D )

De alapvetően, ha Bolognai/ paradicsomos spagettit eszel, meg káposztás sztrapacskát, meg sült krumplit, ezektől pont mehet a hasad (sok olaj/káposzta/sok zsiradék-paradicsom). Inkább az olajban keresd a hibát. Ha a főtt krumplitól is megy, akkor az valami erzekenyseg már,és ki kell vizsgaltatni

máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olajtól nekem is megy, én ha húst csinálok is mindig leöntöm róla az olajat. 1 kanálnyi nem elég ahhoz, hogy pl. a csirkehús megpiruljon, vagyis inkább kifehéredjen, mert akkor leég. Teszek hozzá böven, de azért nem túlzásba esve. Majd miután kifehéredett, szépen leöntöm róla, és már csak egy kevés vízben párolom.
máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért nem hiszem hogy az olajtól mert ebbe az air fryerbe csináljuk a krumplit (fagyasztott krumplit) es egyaltalan nem teszunk ra olajat
máj. 13. 21:55
 7/7 scamdemic ***** válasza:
83%

Észrevettem

[link]

máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!