Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan, aki évekig marihana...

Van olyan, aki évekig marihanat fogyasztott és fél évre rá is alvászavarral küzd?

Figyelt kérdés
Kb. azóta nehezen alszom el, vagy ha elalszok időben, korábban felébredek vagy éjjelente forgolódok. Nem alszom ki magam szinte soha, csak ha már napokig nem aludtam jól. Sokszor, ha felebredek, pörögnek a gondolatok a fejemben és nem hagynak aludni. Semmilyen gondolatok ezek, semmi lényeges, de akkor is vannak. Nem szeretnék gyógyszert használni, se mást erre. Gyógynövényes nem is használ.
2022. dec. 9. 07:06
 1/9 Kólauborkával ***** válasza:
Persze, elvonási tünet, pár hétig tart.
2022. dec. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pár hónapig nem tarthat?
2022. dec. 9. 08:23
 3/9 Kólauborkával ***** válasza:
Gondolom ember függö, ha igen, akkor én lelki eredetünek mondanám. Vagy nálatok nem durran be a fütés éjjel? Én azért veszem le estére, mert leizzadva felkelek hajnali 2kor.
2022. dec. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fázós vagyok, fűtéssel nincs gondom. Túlságosan pörögnek a gondolataim. Aludni se hagynak.

Rehgen jó volt, amikor délután este felé téptem, estére aludtam tőle. Már szerezni se tudnék a teljesen idegen városban.

2022. dec. 9. 08:40
 5/9 Kólauborkával ***** válasza:

Ezt az oldalát neked kell eldöntened, bár szerintem jól tetted, hogy abba hagytad.

Lefárasztod magad nap közben?

2022. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fáradt vagyok ,álmos vagyok, sportolok is.
2022. dec. 9. 08:47
 7/9 Kólauborkával ***** válasza:

Túl sok cukor? Nekem mostanában ez volt az egyik szarságom, abba is hagytam.

Próbálj valami dokival/táplálkozás szakértövel beszélni, én ott keresném a gondot, nem a fél éve abbahagyott dologban.

2022. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tévedés, hogy a fű nem drog, hanem direkt egészséges. Szintén téves, hogy nincsenek elvonási tünetei. Az is, hogy ezek enyhék, és/vagy nem tartanak sokáig. Ezeket azok terjesztik, akik szerencsések voltak, mert olyan a genetikájuk. Ugyanolyan, mint amikor a benzodiazepin nyugtatókra mondják, hogy " Á ez csak gyógyszer, az orvosom adta!" Majd rájönnek, amikor még 2 év múlva is post elvonási tünetekkel szenvednek.
2022. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem eszek vagy iszok cukrosat.
2022. dec. 9. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!