Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is belegondolt már,hogy...

Más is belegondolt már,hogy vannak olyan helyzetek,hogy olyan gyorsan meghal az ember,hogy fel sem fogja?

Figyelt kérdés

2022. dec. 14. 00:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mentőztem egy évtizedet. Igen. Sokszor elgondolkodtam ezen és hogy én nem így szeretném. Szenvedés és agónia, de a tudat, hogy van időm "felfogni", hogy meg fogok halni, nekem valahogy kell. Inkább egy pár nehéz hét, hónap és utána, mint hogy elbasszon egy kamion 1mp alatt. Én így érzek ezzel.
2022. dec. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét gondolom, inkább legyen egy pillanat, mint többhetes szenvedés. Az 1-es szempontját is megértem, de jelenlegi tapasztalataim alapján nem vágyom arra a pár hétre, hogy kvázi öntudatlanul szenvedjek, a környezetem szeme láttára.
2022. dec. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Apolonokent 30 ev utan nagyon nem vagyom arra, amit az egyes irt. Inkabb azonnal. Miert lenne fontos, hogy tudjam? Miert lenne fontos, hogy magatehetetlenul agonizaljak heteken, esetleg honapokon at? Esetleg tiszta tudattal, de neman duhongve (mert beszelni nem tudsz, csak nyoszorogni), hogy a francbe, ezt es ezt meg akartam csinalni, de mar nem fogom tudni? Megalazo helyzetekben elviselni, hogy mikor szedik ki a sz4rt alolam es hanyan latjak majd hogy milyen nyomorult vagyok...?

Inkabb azonnal, 1 mp alatt, vagy meggyorsabban :)


#1

A szenvedest es agoniat te sohasem lathattad. Te csak a rossz pillanat utani idot lattad egy rovid ideig (max. par orat), es talan ezert gondolod, hogy neked mintegy "szukseged" van idore. De a 10 ev mentozes utan menj el apolni azokat, akik szenvednek es agonizalnak. Vagy apold egy csaladtagodat, 24oraban. Biztos vagyok benne, hogy 10 ev, napi X ora apolas utan mar megvaltozna a velemenyed.

2022. dec. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem ismersz, nem ismered az életem és a karrierutam sem. Voltam máshol is mint autóban, ezért kérlek ne írd le helyettem, hogy mit láttam és mit nem. A véleményem meg a véleményem, nem egyezik a tiéddel, mégsem mondom el, hogy te mit éltél át és miért gondolhatod azt, amit én, semmi mást. Köszi.
2022. dec. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, belegondoltam, láttam is pár ilyen esetet. És?
2022. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én sokat gondolkodtattam meg gondolkodok a dolgon.Még 2010-ben volt egy motoros balesetem ahol én úgy érzem,hogy meg kellett volna halnom de azóta is így gondolom pláne,hogy egyre csak lefelé megyek lelkileg meg utálom is ezt a szar világot.Aztán sajnos a múltkor szintén a sok lelki mizéria végett ért egy autós baleset,énfelőlem a vezető felől csattantak belém olyan gyorsan történt,hogy alig emlékszek valamire.És olyan fura mikor már becsapódtam az árokba szembe egy fával és ellenkező irányba mint ahogy jöttem egyszerűen le voltam blokkolva nem tudtam felfogni a dolgot.És azóta azon gondolkodom miért úsztam meg megint mert olyan fura érzés volt,hogy pár másodperc és történések és én már csak azt látom ott ülök egy ütközés után fel sem fogtam volna ha ott és akkor meghalok,bár csak meghaltam volna ezt hozzáteszem.Aztán megúsztam egy baloldali bordatöréssel és ugyan ott vagyok a szarban ahol eddig 🙁
2022. dec. 14. 14:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Panaszkodásból még nem lett változás, csak tettekből. A rinyálás nem jött be, nyilvánvalóan. Lehet, hogy most tenni is kellene valamit ezen kívül?
2022. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7/


Igen,meghalni.

2022. dec. 15. 03:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg szakemberhez fordulni, aki segít feldolgozni ezeket a traumákat.
2022. dec. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy valamit nem lehet megoldani. Minden élethelyzetből van kiút, mindent fel lehet dolgozni, meg lehet oldani! A halál nem megoldás, semmire sem. Van esélyed arra, hogy rendbe tedd a dolgaidat és tényleg élvezd az életed utána!


[link]


Kérlek, tegyél magadért!

2022. dec. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!