Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesítős csokitól lehetek...

Édesítős csokitól lehetek rossszul? Hasfájás, hasmenés.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este olyan 9 magasságában ettem edzés után egy vegán fehérjeszeletet.

Már estére fura volt kicsit valami. Hajnalban felkeltem valami zajra és erősen görcsölni kezdtem, nem értettem, mert még nem kéne megjönnie, de olyan érzés volt. Hát ki kellett mennem, eléggé meghajtott valami.

Elolvastam a papírt és utólag láttam, hogy édesítőszeres volt (maltitok és szteviol).

Korábban xilittől biztos voltam már rosszul. Még most sem 100%-os a hasam.



2022. dec. 14. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Lehetséges. Én a Canderel szelettől lettem igen rosszul nemrég. De például a light üdítőket sem tudom meginni, mert olyan émelygős utána a gyomrom órákig, mintha egy csillámpóni teleügette volna.
2022. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Valakinek érzékenyen reagál a gyomra a fent említett édesítőszerekre és akár kis adagban is okozhat hasmenést.
2022. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!