Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Masszázsfüggő vagyok, mint...

Masszázsfüggő vagyok, mint ezt megfogalmaztam magamnak. Habár hülyén hangzik. Mi a kiút?

Figyelt kérdés

3 éve kezdődött, előtte nem voltam soha hasonló kezelésen sem. Aztán egy sérülés miatt kezdtem el járni, eleinte 2 hetente, aztán hetente mentem mert rengeteget használt. Utána már heti 2szer mentem az élményért.

Mostanában (fél éve) teljesen rendszertelen, mert rengeteg pénzbe kerül amit mostanság nehezen tudok kigazdálkodni viszont ha nem megyek rosszul érzem magam és alig várom hogy menjek! És ez a bajom, hogy ez a függőség jele.

Mi lenne a megoldás?



2022. dec. 14. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Értem, tehát van valami, ami jó dolog, és hiányzik, ebből most generálsz még egy problémát, amellett, hogy nem tudsz menni.
2022. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
76%

Ez nem káros szenvedély. Nem olyan, mint a cigi vagy az alkohol.

Vannak olyan függőségek, amik jót tesznek lelki egészségünknek. Ilyen például az autóvezetés. Van aki csak egyszerűen szeret elmenni vezetni, közben elmélkedik, kikapcsolódik. Valaki edzőterembe jár, van akinek kutyája van, ezek mind-mind tudnak, és okoznak is függőséget. Magadban kell tisztáznod inkább, hogy egy hónapban neked hány alkalom szükséges, meg azt, hogy a pénztárcád hány alkalmat bír el.

Vagy az ilyen happy finish masszázsokra gondolsz? Az sem káros függőség.

2022. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógytornász
2022. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes venni egy masszázs széket, vagy vannak nyakpárna szerű cuccok is, amik masszíroznak.

Nekem szüleim vettek, kipróbáltam, és komolyan lenyűgöző.

Egy összegben lehet drágának tűnik, de szerintem három-négy masszírozás árából kijön. És akár mindennap tudod használni

2023. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!