Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pontosan mik vannak a covid...

Pontosan mik vannak a covid vakcinákban, és azok mit okoznak az emberi szervezetben?

Figyelt kérdés

Időgondozásban dolgozom. Nekünk állandó gondozottjaink vannak, akiket az otthonukban látunk el. Megyünk hozzájuk minden nap, van akihez négyszer is, az állapotuktól függően. Szóval rendszeresen látom a kis időseimet, és direkt figyelem is őket, milyen változások állnak be náluk a vakcinák után.

Olyan sok drasztikus állapotromlást láttam, hogy azt már a legnagyobb jóindulattal sem lehet a véletlen egybeesés számlájára írni.

Ma is történt egy durva eset. A néni tegnap kapta az 5. vakcináját, ma reggel alig tudta elmondani a pániktól, hogy elvesztette a maradék látását is. Eddig sem látott jól, csak a körvonalakat, de azért ellavírozott a lakásban. Sokkoló volt neki, hogy nem tud felállni, mert annyira szédül a sötétség miatt, de nekem is.

Azt nem mondhatom, hogy minden ember állapota romlott a vakcinák után, mert az ellenkezőjére is jópár példát láttam, de azt igen, hogy nagyon sok embernek súlyosbodtak a fennálló betegségei, feltűnően soknak drasztikusan.

A vakcina egyik összetevője állhat a jelenség hátterében?



2022. dec. 14. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Felesleges ez a gagyi provokálás.
2022. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Csak a szervezetük így reagál rá, hasonlóképp mintha elkapták volna a vírust. Bár azt lehet túl se élnék akik az oltás után így vannak. Gyengébb az immunrendszerük, és erős volt a sokadik oltás, megterhelő. Az oltás fajtájától függ mi van benne, mRNS, elölt vírus, mint az influenzaoltásnál stb. Természetesen egyéntől függ ki hogy reagál, azaz védekezik, ismerkedik vele a szervezete, egy meglévő vagy lappangó betegséget, állapotromlást előidézhet, ami már alapból benne volt az illetőben.

Itt van konkrétan a Pfizer összetevőinek listája:

A hatóanyag a COVID-19 mRNS vakcina, az úgynevezett tozinamerán.( Ez a hírvívő RNS). Az injekciós üveg

6 adagot tartalmaz, amelyek egyenként 0,3 ml-esek, és 30 mikrogramm tozinameránt

tartalmaznak.

• A többi összetevő:

- ((4-hidroxibutil)azanediil)bisz(hexán-6,1-diil)bisz(2-hexildekanoát) (ALC-0315 )

- 2-[(polietilénglikol)-2000]-N,N-ditetradekilacetamid (ALC-0159)

- 1,2-disztearoil-sn-glicero-3-foszfokolin (DSPC)

- koleszterin

- trometamol(puffer)

- trometamol-hidroklorid

- szacharóz

- injekcióhoz való víz

2022. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Hozzátéve az előzőhöz az oltásban nincs károsító összetevő, egyén immunrendszerétől függ, mennyire reagál, és mint minden fertőzés, előhozhat MEGLÉVŐ problémákat vagy felerősíti azokat, csak az oltásnál van esély túlélniük míg egy szaporodóképes vírussal a testükben nem biztos.
2022. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

#3: az oltás pont azokat vágja oda nagyon, akiknek addig jó erős volt az immunrendszerük.

Az mRNS oltás olyan, mint egy lórúgás, a szervezet azonnal kszonyat mennyiségben kezdi gyártani a tüskefehérjét, attól is függ, hogy sikerült az adott sorozatot legyártani, mennyire sikerült betartani a -70 fokos tárolást, stb...

Míg egy légúti vírusfertőzésnél már a nyálkahártyán beindul az immunválasz, így a testben már nem tud annyira elszaporodni a vírus.

Sajnos én is látok sok súlyos esetet magam körül.

A vírust én eléggé megszenvedtem, de utána maradéktalanul felépültem.

Akik 3 oltással kapták el, majdnem mindnek lett maradandó baja utána.

Cukorbaj, vérnyomás, látásromlás, állandóan visszatérő csalánkiütés és allergiás püffedés, rák, izületi gyulladás, allandósult nehézlégzés, stb...

Szóval nem látom azt, hogy az oltás enyhítette volna a fertőzés lefolyását, egyáltalán nem.

A továbbfertőzésről meg már megismertük a Pfizer hivatalos véleményét is: "nen vizsgáltuk".

2022. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
4 Szerintem elég lenne egy max két oltás, a 3 már sok. Illetve annyi felesleges. Mert többnyire a 3. után kezdődtek a bajok..
2022. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Minden a címben szereplő kérdére választ ad a Pfizer oltás alkalmazási előírása:


[link]

2022. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Aki provokálásnak veszi a tapasztalataimat, az gondolom mindvégig a mainstream médiából és statisztikákból tájékozódott a covidról, és nem a való életből. Ég és föld a kettő, mondhatom. A média és a statisztika soha nem a valóságot mutatja be, hanem amit el akarnak velünk hitetni.


Az nem fér a fejembe, ha eleve tudták, hogy a vakcinák a krónikus betegek állapotát súlyosbíthatják, akkor erről miért nem tájékoztatta a hatalmas vakcinakampány a népet?

Illetve miért traktálják az orvosok az idős, krónikus betegeket a rendszeres vakcinázással még mindig, amikor már rég kiderült, hogy a koronavírus elleni termék nem véd meg a megfertőződéstől, másokat sem védünk vele, mert vakcinázva is fertőzhetünk ugyanúgy, sőt koronavírus okozta megbetegedésben is meg lehet vele halni, hiába állították váltig az ellenkezőjét.

Az orvosok mindezek tudatában továbbra is szemrebbenés nélkül nyomják a szegény kis idősekbe a "védőoltást", pedig ő is látják, hogy vakcinázás után a többség állapota romlik.

Nem tudom, hány adagot bírnak még ki.

2022. dec. 15. 19:57
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

“ Aki provokálásnak veszi a tapasztalataimat, az gondolom mindvégig a mainstream médiából és statisztikákból tájékozódott a covidról, és nem a való életből.”


Nem baba, mi értünk is ehhez, veled ellentétben. Itt te vagy az, aki csak a médiából tájékozódsz és képtelen vagy kiszűrni a fals infókat, mert butuska vagy

2022. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8

Ha annyira értesz hozzá, baba, válaszold már meg a kérdéseket az előző kommentemből, légyszi!

2022. dec. 15. 20:53
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Belinkelték a választ, nem tudsz olvasni?
2022. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!